0

معرفی ارز دیجیتال زیگ‌کوین Zigcoin

ارز دیجیتال زیگ‌کوین Zigcoin

ارز دیجیتال زیگ‌کوین Zignaly یک پلتفرم سرمایه‌گذاری اجتماعی است که به سرمایه‌گذاران خرد اجازه می‌دهد تا با مدیران دارایی حرفه‌ای به طور ایمن از داخل پلتفرم Zignaly سرمایه‌گذاری کنند. نه Zignaly و نه معامله‌گر/مدیر ثروت حرفه‌ای هیچ هزینه‌ای را پرداخت نمی‌کنند و سود به‌طور خودکار بین کاربران و معامله‌گران توزیع می‌شود. سود در این پلتفرم مبتنی‌بر عملکرد است و آن را به یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین ابزارهای مدیریت ثروت در صنعت تبدیل می‌کند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

Zignaly بیش از 65000 کاربر دارد و این پلتفرم رشد بالایی را تجربه می‌کند. ما 1.7 میلیارد حجم معاملات در پلتفرم خود داریم که 700 میلیون آن فقط در 2 ماه گذشته انجام شده است. ما در مسیر رسیدن به مرز 2 میلیارد در هفته‌های آینده هستیم. برای تقویت پلتفرم سرمایه‌گذاری اجتماعی خود، از بیمه Zigcoin و Zignaly، یک پروتکل بیمه مبتنی‌بر NFT، پرده‌برداری می‌کنیم تا به کاربران خود محافظت بیشتری از ریسک ارائه دهیم. بیمه Zignaly اولین بیمه نامه خودکار در صنعت است که به کاربران امکان می‌دهد بیمه نامه‌هایی را خریداری کنند که 10 تا 100 درصد سرمایه‌گذاری آنها را پوشش می‌دهد.

ارز دیجیتال زیگ‌کوین Zigcoin رمز با استاندارد ERC20 است که برای خرید و مدیریت تمام قراردادهای بیمه در پلتفرم استفاده می‌شود. این دروازه ورود به این مورد بی‌سابقه استفاده از بیمه است. تمام قراردادهای بیمه از طریق یک NFT منحصر به فرد ارائه می‌شود. NFTها برای ردیابی قراردادهای بیمه استفاده خواهند شد، اما مهمتر از آن، آنها به عنوان یک مصنوع برای کمک به هر کاربر برای یادآوری تجربه سرمایه گذاری خود در Zignaly عمل می‌کنند.

شناسنامه توکن زیگ‌کوین

نامزیگ‌کوین، Zigcoin
اختصارZIG
آدرس سایتzignaly.com
رتبه750
حجم بازار33 میلیون دلار
وایت پیپرمشاهده
قراردادمشاهده
تلگرامZignalyHQ
توییترzignaly
استانداردERC20

کیف پول‌های زیگ‌کوین

ارز دیجیتال زیگ‌کوین را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت زیگ‌کوین

توکن زیگ‌کوین در زمان نگارش این مقاله حدود 33 میلیون دلار و در رتبه 750 ارزهای دیجیتال است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید زیگ‌کوین

توکن زیگ‌کوین را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *