1

معرفی توکن بیبی دوج کوین Baby Doge Coin

قیمت دوج کوین

بیبی دوج کوین Baby Doge Coin یک میم‌کوین است که از نظر ظاهری شباهت‌های زیادی به دوج کوین دارد اما از نظر فنی هیچ شباهتی با دوج کوین ندارد. این توکن بر روی استاندارد Bep20 و بر روی پلتفرم زنجیره هوشمند بایننس BSC ساخته شده است.

بیبی دوج کوین بعد از توییتی که ایلان ماسک با متن زیر کرد، رشد چشمگیری را داشت و در حدود 530 درصد رشد کرد. متن توییت ایلان ماسک به شرح زیر است:

Baby Doge, doo, doo, doo, doo, doo,
Baby Doge, doo, doo, doo, doo, doo,
Baby Doge, doo, doo, doo, doo, doo,
Baby Doge

در این توییت به صورت مستقیم و شفاف به بیبی دوج کوین اشاره شده است. توییت او “Baby Doge doo doo doo doo” ارجاعی واضح به Baby Shark Dance یک اهنگ مخصوص کودکان و پربازدیدترین ویدیو یوتیوب با 8.8 میلیارد بازدید است.

بیبی دوج کوین Baby Doge Coin چند ترفند و درس از پدر میم خود، دوج کوین آموخته است. ارز دیحیتال جدیدی که توسط طرفداران و اعضای انجمن آنلاین دوج کوین آغاز شده است. بیبی دوج کوین Baby Doge با نشان دادن سرعت معاملات، سعی در تحت تأثیر قرار دادن دوج کوین دارد. بیبی دوج کوین بیش از حد تورم دارد و یک سیستم هوشمند جمع آوری هوشمند برای جایزه دادن به شما تعبیه کرده است، بنابراین هر معامله به طور خودکار تعداد بیشتری سکه بیبی دوج کوین اضافه می شود.

نام توکنبیبی دوج کوین، Baby Doge Coin
اختصارBabyDoge
آدرس سایتbabydogecoin.com
تلگرامbabydogecoin
ردیتBaby_doge_coin
توییترbabydogecoin
اینستاگرامthebabydogecoin
فیسبوکbabydogecoin
دیسکوردdiscord.com
تعداد توکن ها420,000,000,000,000,000
وایت پیپرمشاهده
قراردادمشاهده

کارمزد معاملات بیبی دوج کوین

هر تراکنش که با بیبی دوج کوین صورت می‌گیرد، فروشنده 10% کارمزد پرداخت می‌کند. این کارمزد به این دلایل پرداخت می‌شود:

  • 5% آن بین تمامی افرادی که در آن لحظه بیبی دوج دارند توزیع مجدد می‌شود.
  • 5% آن به صورت 50/50 تقسیم می‌شود، نیمی از آن به عنوان Baby Doge Coin باقی مانده و نیمی دیگر با بایننس کوین معامله می‌شود. این فرایند در استخر نقدینگی صورت می‌گیرد تا کاربران بتوانند این دو کوین را به یکدیگر تبدیل کنند.

کارمزد 10% انگیزه‌ای برای نگهداری بیبی دوج کوین است. اگر این توکن را بفروشید باید 10% کارمزد پرداخت کنید. در حالی که اگر آن را نگهدارید، از کارمزدی که بقیه پرداخت می‌کنند بهره‌مند خواهید شد. البته این ایده متعلق به بیبی دوج کوین نیست؛ اولین توکنی که از این روش استفاده کرد ارز دیجیتال سیف مون Safemoon بود که در ماه مارس (اسفند) عرضه شد و از همین شیوه پرداخت کارمزد استفاده می‌کرد.

کیف پول‌های بیبی دوج کوین

بیبی دوج کوین با استفاده از استاندارد BEP20 و بایننس اسمارت چین است و میتوانید آن را در کیف پول های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت بیبی دوج کوین

بیبی دوج کوین در زنجیره خود 420,000,000,000,000,000 توکن دارد. حجم بازار دوج کوین کودک در زمان نگارش این مقاله حدود 1 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 2526 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید بیبی دوج کوین

بیبی دوج کوین را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

آیا بیبی دوج کوین بخریم؟

بیبی دوج کوین یک شت کوین است و ممکن است ارزش آن صفر شود. توصیه ما خرید رمزارزهای برتر است و از سرمایه گذاری بر روی شت کوین‌ها اجتناب کنید.

بیبی دوج کوین را از کجا خریداری کنیم؟

در کیف پول تراست می‌توانید توکن بیبی دوج کوین را خریداری کنید، اما توصیه ما خرید از صرافی ایرانی رمزینکس است. با استفاده از این لینک می‌توانید در صرافی رمزینکس ثبت نام کرده و بیبی دوج کوین را خریداری کنید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *