0

دانلود آلبوم سوان از بهنام معصومی‌ و اصلانیان گورگن

آلبوم سوان از بهنام معصومی‌ و اصلانیان گورگن

آلبوم سوان اثری است بی کلام حاصل دونوازی اصلانیان گورگن نوازنده کلارینت و بهنام معصومی نوازنده سازهای کوبه ای که به صورت رسمی در شهریور ۱۳۹۵ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی سوان اثری از بهنام معصومی‌ و اصلانیان گورگن است. این آلبوم، شامل ۸ عدد قطعه موسیقی در سبک موسیقی ملل را می‌توانیم گوش دهیم. سوان بر اساس موسیقی فولکلور ارمنستان ساخته شده است. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

سوان نام دریاچه زیبایی است که همچون کوه آرارات از نمادهای طبیعی کشور ارمنستان است. کشور ارمنستان همسایه شمالی ایران است. دارای فرهنگی زیبا و کهن و در هم تنیده با فرهنگ و تاریخ کشور عزیزمان است. همیشه این در هم تنیدگی در موسیقی نیز نمود خود را داشته است. اصلانیان گورگن و بهنام معصومی درد مشترک و احساس مشترک خود را با کلارینت و سازهای کوبه ای ایرانی تجربه کرده اند و حاصل آن آلبومی شده است به زیبایی دریاچه سوان.

آهنگ های آلبوم سوان

سوان نام اثری است که توسط بهنام معصومی‌ و اصلانیان گورگن منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۸ قطعه موسیقی است در سبک موسیقی ملل ساخته شده است. این اثر توسط موسسه فرهنگی هنری نغمه حصار منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱سوان چهارم
۲سوان هفتم
۳سوان سوم
۴سوان دوم
۵سوان پنجم
۶سوان اول
۷سوان ششم
۸سوان هشتم
آلبوم سوان از بهنام معصومی‌ و اصلانیان گورگن
آلبوم سوان از بهنام معصومی‌ و اصلانیان گورگن
بهنام معصومی‌ و اصلانیان گورگن
آلبوم سوان از بهنام معصومی‌ و اصلانیان گورگن

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *