0

بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای خرید و فروش تتر کدام است؟

بهترین صرافی خرید و فروش تتر

تتر USDT یک استیبل کوین است. قیمت تتر همواره برابر با ۱ دلار آمریکا است و توسط شرکت تتر پشتیبانی می‌شود. تتر بزرگترین استیبل کوین بازار ارزهای دیجیتال است و بسیاری از معامله‌گران برای ثابت نگه داشتن ارزش دارایی خود از نوسانات بازار از آن استفاده می‌کنند.

از آنجایی که قیمت دلار و تتر همواره ثابت است و با نرخ برابری 1:1 می‌باشد، می‌توانید به راحتی آن را در صرافی های ارز دیجیتال خرید و فروش کنید. همچنین کارمزد انتقال تتر از صرافی به صرافی دیگر بسیار پایین و در شبکه ترون حدود ۱ تتر می‌باشد، به همین دلیل گزینه مقرون به صرفه ای برای انتقال دارایی بین صرافی‌های ایرانی و حتی صرافی‌های خارجی برای انتقال سرمایه است.

همه توکن‌های تتر USDT با ارز فیات دلار آمریکا 1 به 1 می‌باشند و 100% توسط ذخایر تتر پشتیبانی می‌شوند. ارزش ذخایر تتر روزانه منتشر می‌شود و حداقل یک بار در روز به روز می‌شود.

علامت اختصاری تترUSDT
قیمت تتر امروز۵۴۵۰۰ تومان (به روزرسانی روزانه)
تتر به لیر ترکیه۳۰.۳۸ (به روزرسانی روزانه)
بهترین صرافی خرید و فروش تترثبت نام
کارمزد معامله تترحدود 0.25%
حجم بازار تتر$95,066,947,113
رتبه بازار تتر۳
روند قیمتی تتر در امروز افزایشی
بهترین شبکه انتقال تترTRC20 شبکه ترون
بیشترین تعداد در گردش$98,492,369,448
وایت پیپر تترمشاهده
آدرس سایت تترمشاهده

بهترین صرافی خرید و فروش تتر

عوامل متعددی در انتخاب بهترین صرافی خرید و فروش تتر موثر است. امنیت، کارمزد پایین، عمق بازار بالا، روش‌های پرداخت متعدد و همچنین پشتیبانی مناسب کاربران برخی از مولفه‌های انتخاب صرافی معتبر در خرید و فروش و معامله تتر است.

اعتبار صرافی

اولین و مهم‌ترین عامل در انتخاب صرافی برای خرید تتر، اعتبار صرافی است. اعتبار صرافی به میزان اعتمادی که کاربران به آن دارند، اشاره دارد. صرافی‌های معتبر معمولاً از نظر امنیت، شفافیت و عملکرد مالی، دارای سابقه خوبی هستند.

برای بررسی اعتبار صرافی، می‌توانید موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • سابقه صرافی
  • حجم معاملات صرافی
  • نظرات کاربران
  • رتبه‌بندی صرافی در سایت‌های معتبر
  • تعداد رمزارزهای لیست شده
  • پشتیبانی کاربران
  • و …

امنیت صرافی

توصیه ما در خرید و فروش ارزهای دیجیتال و تتر استفاده از صرافی‌های معتبر ایرانی است. برخی از صرافی‌های معتبر ایرانی مانند صرافی آبان تتر، نوبیتکس، والکس، رمزینکس و … مولفه‌های مرتبط با امنیت را در صرافی‌های خود به خوبی رعایت کرده‌اند همچنین از فاکتورهایی مانند بیمه دارایی‌های کاربران خود بهره برده‌اند.

آیا تتر سرمایه گذاری خوبی است؟

از آنجایی که قیمت تتر و دلار همواره برابر است و نسبت ۱:۱ دارند، بسیاری بر این باور هستند که نگهداری از تتر می‌تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.

کارمزد خرید و فروش تتر چقدر است؟

هر صرافی با توجه به سیاست های خود، کارمزد متفاوتی را برای کاربران خود ارائه می‌دهد. در بین صرافی‌های ایرانی، صرافی آبان تتر و نوبیتکس از کارمزد مناسبی برای معامله تتر و سایر رمزارزها برخوردار اند.

اهمیت خرید تتر برای سرمایه گذاران ایرانی

تمام کسانی که در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنند، به‌نوعی با تتر سروکار دارند، اما نیاز کاربران ایرانی به این استیبل کوین بیش از دیگران است. کاربران ایرانی برای معامله کردن در صرافی‌های خارجی ارز دیجیتال نمی‌توانند مستقیم حساب‌های کاربری خود را با دلار شارژ کنند. بنابراین مجبورند از طریق صرافی‌های ایرانی برای خرید تتر با استفاده از تومان اقدام کنند. سپس تتر را به حساب کاربری خود در صرافی‌های خارجی انتقال دهند و با آن به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازند.

همچنین برخی از کاربران ایرانی بدلیل شرایط تورمی و بالا رفتن قیمت دلار، ترجیه می‌دهند دارایی خود را به صورت دلار و تتر نگهداری کنند.

بهترین صرافی خارجی برای خرید تتر کدام است؟

تمامی صرافی‌های خارجی از استیبل کوین تتر پشتیبانی می‌کنند. در میان صرافی‌های خارجی که با ایرانیان مشکلی نداشته باشند می‌توان به صرافی بینگ ایکس، مکس سی و کوینکس اشاره کرد. در این صرافی‌ها کاربران ایرانی به راحتی می‌توانند تتر خرید و فروش کرده و بدون مشکل دارایی خود را انتقال دهند.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *