0

لیست بهترین صرافی های ایرانی خرید و فروش ویچین VET

نحوه خرید ویچین

برای خرید ایمن ویچین با کارت بانکی ایرانی می‌توانید از لیست بهترین صرافی های ایرانی اقدام به خرید و فروش کنید. خرید از صرافی های ایرانی، مشکلاتی مانند بسته شدن حساب کاربری، تحریم و … را ندارد و می‌توانید به راحتی بعد از ثبت نام و انجام مراحل احراز هویت اقدام به خرید ویچین VET کنید.

نام سایتلینک ثبت نام
سایت رمزینکسورود
سایت سرمایکسورود

به دلیل طولانی بودن مراحل احراز هویت در برخی صرافی‌ها، پیشنهاد می‌شود در همه صرافی‌های معرفی شده عضو شوید و مراحل احراز هویت را به صورت همزمان طی کنید.

سایت رمزینکس

صرافی رمزینکس یکی از بهترین صرافی های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال است. بعد از انجام ثبت نام و شروع مراحل احراز هویت، سطح کاربری به برنزی تغییر میکند و بعد از مدت کوتاهی که تمام اطلاعات ارسالی شما مورد بررسی قرار گرفت، حساب کاربری شما به طلایی تغییر میکند. در سطح برنزی تنها قادر به برداشت رمز ارز نیستید اما میتوانید از سایر امکانات سایت بهره ببرید.

بعد از ثبت نام و ورود به سایت رمزینکس، میتوانید در منوی اصلی این سایت، در گزینه خرید و فروش ارز دیجیتال، بر روی ویچین کلیک کرده تا وارد داشبورد ویچین شوید.

سایت ارزجو

سایت ارزجو یکی از قدیمی ترین صرافی های فعال در ایران است، بعد از ثبت نام و احراز هویت در این سایت میتوانید در قسمت آدرس کیف پول ها، آدرس کیف پول های رمز ارزهای خود را وارد کرده تا بعد از خرید، رمزارز خریداری شده مستقیم به کیف پول شما ارسال گردد.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *