0

لیست بهترین صرافی‌های ایرانی برای خرید و فروش مانا MANA

توکن مانا در پلتفرم دیسنترالند

پلتفرم واقعیت مجازی دیسنترالند MANA با معرفی توکن مانا در سال 2017 فعالیت خود را آغاز کرده است. می‌توانید با ثبت نام در سایت‌های ایرانی و پرداخت ریالی بدون مشکلات مربوط به تحریم‌ها، به راحتی ارز دیجیتال مانا را خریداری کنید. از مزایای خرید از صرافی‌های ایرانی می‌توان به پشتیبانی مناسب صرافی‌های ایرانی برای کاربران اشاره کرد.

نام سایتلینک ثبت نام
سایت آبان تترورود
سایت رمزینکسورود

سایت آبان تتر

صرافی آبان تتر یکی از صرافی‌های فعال در زمینه ارزهای دیجیتال است. این صرافی با رابطه کاربری بسیار ساده و حجم بالای کاربرانی که دارد، بستر مناسبی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال و آلت کوین‌ها است. آبان تتر فعالیت خود را از ارائه تتر شروع کرد و بعد از آن ارزهای دیگر را به پلتفرم خود اضافه کرد. در این سایت می‌توانید تنوعی بیش از 100 ارز دیجیتال مختلف را ببینید.

صفحه اصلی صرافی آبان تتر
صفحه اصلی صرافی آبان تتر

برای خرید مانا در صرافی آبان تتر بعد از ایجاد حساب کاربری و انجام مراحل احراز هویت می‌توانید ارز دیجیتال مانا و دیگر ارزهای دیجیتال را خریداری نمایید.

سایت رمزینکس

صرافی رمزینکس یکی از بهترین صرافی های فعال در زمینه ارزهای دیجیتال است. این صرافی ارزهای جدید را به خوبی فعال کرده است و تیم خوبی را در این زمینه دارد. پشتیبانی کاربران در این صرافی به خوبی انجام می‌شود و تیم پشتیبانی پاسخگویی را دارد.

صرافی تبدیل tabdeal org

برای خرید مانا در صرافی رمزینکس بعد از ایجاد حساب کاربری و انجام مراحل احراز هویت می‌توانید ارز دیجیتال مانا و دیگر ارزهای دیجیتال را خریداری نمایید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *