0

لیست بهترین صرافی‌های ایرانی خرید و فروش سندباکس

ارز دیجیتال سندباکس

برای خرید و فروش ارز دیجیتال سندباکس sandbox، می‌توانید با ثبت نام در بهترین صرافی‌های ایرانی و با امنیت بالا در شارژ حساب کاربری خود با کارت بانکی، با کمترین میزان ریسک در پی تحریم‌ها و خطر مسدود شدن حساب کاربری خود در سایت‌های خارجی، اقدام به خرید سندباکس و سایر ارزهای دیجیتال کنید. توصیه ما خرید و فروش از بهترین سایت‌های ایرانی است و خرید از افراد یا کانال‌های تلگرامی و … به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

نام سایتلینک ثبت نام
سایت رمزینکسورود
سایت آبان تترورود
سایت والکسورود

به دلیل طولانی بودن مراحل احراز هویت در برخی صرافی‌ها، پیشنهاد می‌شود در همه صرافی‌های معرفی شده عضو شوید و مراحل احراز هویت را به صورت همزمان طی کنید.

سایت رمزینکس

صرافی رمزینکس با شعار “رمزینکس معتبرترین پلتفرم دانش بنیان خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال” یکی از برترین صرافی های ارزهای دیجیتال است. حجم بالای معاملات کاردانو در این صرافی نشان دهنده محبوبیت آن در بین معامله گران کاردانو است.

برای خرید سندباکس بعد از ثبت نام و احراز هویت در سایت رمزینکس، می‌توانید در بازار اصلی (بر پایه ریال) و بازار بین المللی (بر پایه تتر) اقدام به خرید سندباکس نمایید.

صرافی آبان تتر

صرافی آبان تتر یکی از صرافی‌های معتبر ارزهای دیجیتال است. این صرافی همواره در ارائه ارزهای جدید پیشگام بوده است. همچنین در هنگام ورود به صرافی آبان تتر تنها راه ورود با پیامک است که در صورت اختلال در سرویس دهندگان پیامک، در ورود به این صرافی با مشکل روبرو خواهید شد.

برای خرید سندباکس از صرافی آبان تتر، کافیست بعد از ثبت نام در نیم روز مراحل احراز هویت را انجام دهید تا بتوانید از خدمات صرافی آبان تتر و تنوع بالای ارزهای لیست شده آن بهره‌مند شوید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *