0

معرفی ارز دیجیتال داگی DOGGY

ارز دیجیتال داگی doggy_introduct

ارز دیجیتال داگی DOGGY توکن منحصر به فرد، پیکسلی و غیرقابل تعویض (NFT) است. این NFTها دارای آواتارهای سگ با ویژگی‌های مختلف هستند – انواع سگ، طرح رنگ، چشمک زدن، کشش زبان و لوازم جانبی سگ مانند عینک، روسری و کلاه. این ویژگی‌ها نادر بودن و قیمت این NFTهای Crypto Doggy را تعیین می‌کند. NFTها را می‌توان با استفاده از 100000 توکن DOGGY در BakerySwap در بخش گیمیفیکیشن خریداری کرد.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

NFTهای کریپتو داگی را می‌توان در بازارهای ثانویه NFT نیز خریداری کرد و ارزش NFTها به دارنده و قیمت DOGGY امروز بستگی دارد، زیرا بازار فقط از تراکنش‌های توکن‌های DOGGY پشتیبانی می‌کند. حداکثر عرضه کل 5 میلیارد توکن DOGGY وجود دارد و هر 100000 DOGGY که برای خرید NFT در BakerySwap خرج می‌شود، سوزانده می‌شود و عرضه توکن‌ها را کاهش می‌دهد. دارندگان توکن‌های DOGGY همچنین می‌توانند برای کسب جوایز شریک شوند.

برای پیگیری قیمت‌های DOGGY، برنامه موبایل CoinMarketCap را دانلود کنید و قیمت‌های ارزهای دیجیتال را در حین حرکت بررسی کنید. برای بررسی قیمت DOGGY اکنون به ارز فیات مورد نظر خود، می‌توانید از ویژگی مبدل CoinMarketCap به طور مستقیم در صفحه قیمت DOGGY استفاده کنید.

شناسنامه توکن داگی

نامداگی، DOGGY
اختصارDOGGY
آدرس سایتcryptodoggies.io
رتبه839
حجم بازار23 میلیون دلار
قراردادمشاهده
توییترthedoggycoin
تلگرامcrypto_doggies
استانداردBep20

کیف پول‌های توکن داگی

توکن داگی را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت توکن داگی

توکن داگی در زمان نگارش این مقاله حدود 23 میلیون دلار و در رتبه 839 ارزهای دیجیتال است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن داگی

توکن داگی را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *