0

معرفی بیکری سواپ BakerySwap و توکن BAKE

ارز دیجیتال بیکری توکن

بیکری توکن BakeryToken، بخشی از اکوسیستم بیکری سواپ (BakerySwap) است که در سپتامبر سال 2020 راه اندازی شده است. ارائه دهندگان نقدینگی توکن‌های BAKE را به عنوان پاداش دریافت می‌کنند. این توکن‌ها می‌توانند برای کسب سهمی از هزینه‌های معاملاتی بیکری سواپ و مشارکت در رأی دادن به عنوان بخشی از روند حاکمیت بیکری سواپ مورد استفاده قرار گیرند.

بیکری سواپ یک پروتکل بازار ساز خودکار غیرمتمرکز (AMM) است که مبتنی بر بایننس اسمارت چین (BSC) است. توکن BAKE یک توکن بومی حاکم بر BEP-20 است.

کاربران با تهیه نقدینگی در بیکری سواپ توانایی دریافت توکن BAKE را دارند و دارندگان BAKE می‌توانند از توکن‌های خود برای رای گیری در زمینه حاکمیت و دریافت سود معاملات استفاده کنند. جوایز BAKE در چندین استخر نقدینگی ارائه می‌شوند، شامل BTC ، ETH ، DOT ، LINK ، BUSD و BAKE در مقابل BNB.

BakerySwap چیست؟

BakerySwap یک صرافی غیرمتمرکز است که از مدل سازنده بازار خودکار (AMM) استفاده می‌کند که اکثر مردم از طریق Uniswap آن را می‌شناسند.

صرافی BakerySwap

BakerySwap یکی از اولین پروژه‌هایی است که از BSC برای ساخت AMM DEX استفاده کرد. همچنین یکی از معدود پروژه‌های DeFi در زنجیره هوشمند بایننس است که استخرهای نقدینگی آلتکوین را ارائه می‌دهد. مشابه سایر پلتفرم‌هایی که از مدل AMM استفاده می‌کنند، هیچ دفترچه سفارشی برای مطابقت با خریداران و فروشندگان وجود ندارد. در عوض، کاربران در برابر یک استخر نقدینگی معامله می‌کنند.دارایی‌های موجود در هر استخر توسط حامیان و کاربران BakerySwap ارائه می‌شود. کاربرانی که نقدینگی را به این استخرها اضافه می‌کنند، توکن‌های ارائه‌دهنده نقدینگی (LP) را با توجه به سهمی که از استخر دارند، دریافت می‌کنند. سپس می‌توانند این توکن های LP را به توکن های اصلی که عرضه کرده اند تبدیل کنند. مبلغ دریافتی نیز به سهم آنها از استخر بستگی دارد. در ازای تامین نقدینگی، کارمزد معاملاتی دریافت می‌کنند.

بنیانگذاران بیکری توکن (BakeryToken) چه کسانی هستند؟

تیم پشت بیکری توکن یک گروه ناشناس از توسعه دهندگان است که به آینده سازمان‌های خودگردان غیرمتمرکز (DAO) اعتقاد دارند.

چه چیزی بیکری توکن (BakeryToken) را منحصر به فرد کرده است؟

بیکری سواپ روی بایننس اسمارت چین اجرا می‌شود. انتظار می‌رود استخر BAKE-BNB در مقایسه با سایر استخرها ده برابر پاداش ارائه دهد.

بیکری سواپ استخرهای نقدینگی برای آلت کوین‌ها مانند LINK ،DOT و سایر ارزها ارائه می‌دهد و از طریق استخرهای نقدینگی اولیه کار می‌کند. بیکری سواپ دو نوع مجموعه نقدینگی دارد: با پاداش BAKE و بدون آن. این کار به منظور تسهیل ایجاد استخرهای نقدینگی جدید توسط جامعه انجام می‌شود.

فقط استخرهای تعیین شده دارای پاداش‌های BAKE خواهند بود. ضریب پاداش هر کدام بر اساس ارزشی که برای دارندگان BAKE ارائه می‌دهند، متفاوت خواهد بود. بیکری سواپ برای کلیه مبادله‌ها و معاملات 0.30٪ کارمزد می‌گیرد که 0.25٪ از آن به تأمین کنندگان نقدینگی اختصاص می‌یابد.

به تأمین کنندگان نقدینگی توکن‌های استخر نقدینگی داده می‌شود که سهم آن‌ها از هر استخر را نشان می‌دهد. از طریق این توکن‌ها، آن‌ها می‌توانند بخشی از هزینه‌هایی را که هنگام حذف نقدینگی در استخرها جمع می‌شود، کسب کنند. سپس ارائه دهندگان نقدینگی می‌توانند با استفاده از توکن‌های Bakery LP پاداش‌های توکن BAKE را بدست آورند.

امنیت شبکه بیکری توکن (BakeryToken) چگونه است؟

شبکه بیکری توکن با استفاده از مانیتورهای امنیتی در زمان واقعی و سیستم‌های اطلاعاتی ایمن می‌شود. این نظارت بر روی زنجیره‌ای است و بسیاری از بررسی‌های امنیتی را پشت سر می‌گذارد.

کیف پول‎‌های مناسب برای نگهداری توکن BAKE

کیف پول‌های ارائه شده برای نگهداری توکن BAKE در سایت رسمی بیکری توکن عبارتند از:

قیمت توکن BAKE

قیمت بیکری توکن در زمان نگارش این مقاله 5.70 دلار و با حجم معاملات 24 ساعته 161،459،936 دلار است. بیکری توکن در 24 ساعت گذشته 7.75٪ کاهش قیمت داشته است و در حال حاضر در رتبه‌ی 99 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. عرضه آن 188،717،930 سکه BAKE و حداکثر عرضه 277،237،400 سکه BAKE است.

صرافی‌های مناسب برای خرید توکن BAKE

بیکری توکن (BAKE) را می‌توان در صرافی‌های زیر خرید و فروش کرد:

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *