0

دانلود آلبوم به یاد گذشته از جواد بطحایی

آلبوم به یاد گذشته از جواد بطحایی

آلبوم به یاد گذشته اثری است حاصل نوازندگی سنتور توسط جواد بطحایی با دکلمه اشعاری از نوذر پرنگ که به صورت رسمی در خرداد ۱۴۰۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی به یاد گذشته اثری از جواد بطحایی است. این آلبوم شامل ۱۰ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۹,۰۰۰ تومان است.

این آلبوم مجموعه ای از آهنگ های بی کلام است که در مایه‌های شور و افشاری با دکلمه اشعاری از نوذر پرنگ منتشر شده است. جواد بطحایی درباره اثر پیش رو می‌نویسد:

“این آلبوم مجموعه قطعات بی‌کلام شامل مقدمه، پیش‌درآمد، چهارمضراب، رنگ و فرم‌های آزاد است که در طول زندگی‌ام در شور و افشاری ساخته‌ام. کلیه قطعات این مجموعه در کتاب فریاد خزان با نت‌نگاری و لوح فشرده توسط نشر خنیاگر انتشار یافته و در اختیار هنرجویان و علاقه‌مندان قرار دارد. در این آلبوم نام هر آهنگ در شعری از نوذر پرنگ بیان و سپس قطعه فوق اجرا شده است.”

آهنگ های آلبوم به یاد گذشته

به یاد گذشته نام اثری است که توسط جواد بطحایی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱نبرد کوروش (شور)
۲فتح کوروش (شور)
۳به یاد گذشته (شور)
۴مستانه (شور)
۵خون عاشقان (شور)
۶اوج (شور)
۷فریاد خزان (افشاری)
۸فغان (افشاری)
۹پریش (افشاری)
۱۰رنگ مجنون (افشاری)
آلبوم به یاد گذشته از جواد بطحایی
آلبوم به یاد گذشته از جواد بطحایی
آلبوم به یاد گذشته از جواد بطحایی
آثار جواد بطحایی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *