0

دانلود آلبوم آرزوی بزرگ از مجید انتظامی

آلبوم آرزوی بزرگ از مجید انتظامی

آلبوم آرزوی بزرگ اثری از مجید انتظامی است که در قالب یک مجموعه توسط این آهنگساز مطرح ایرانی منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی متن فیلم آرزوی بزرگ اثری از مجید انتظامی آهنگساز مطرح کشورمان است که در سال ۱۳۷۳ برای فیلم آرزوی بزرگ تولید شد. این آلبوم، شامل ۱۵ قطعه موسیقی در سبک ساوند ترک را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۳,۰۰۰ تومان است.

آرزوی بزرگ داستان نویسنده‌ای با نام بهروز بهروزان پس از مدتی تلاش موفق می‌شود فیلم‌نامه‌ای را که نوشته است، به تصویب برساند. حالا گمان می‌کند درهای موفقیت به رویش باز شده و به همه آرزوهایش خواهد رسید.

این فیلم اثری از خسرو شجاعی است. اکبر عبدی، امین تارخ، فاطمه گودرزی، حمید لولایی، کیهان ملکی، کیومرث ملک مطیعی، جهانگیر فروهر، روح انگیز مهتدی و حسین پناهی در آن هنرنمایی کرده‌اند.

آرزوی بزرگ در کنار موسیقی فیلم اعتراض، فیلم از کرخه تا راین، فیلم بوی پیراهن یوسف، فیلم دیوانه ای از قفس پرید، محاکمه، کربلا جغرافیای یک تاریخ، زم هریر، روز واقعه و دیگر موسیقی فیلم‌های موفق از آثار مهم این آهنگساز و رهبر ارکستر محسوب می‌شود.

آهنگ های آلبوم آرزوی بزرگ

آرزوی بزرگ نام اثری است که توسط مجید انتظامی منتشر شده است. این آلبوم شامل ۱۵ عدد قطعه موسیقی است که در سبک ساوند ترک منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱آغاز
۲تم بهروز
۳مجوز
۴مهر تایید
۵سناریو
۶آرزوی بلورین
۷خیال پرواز
۸خیال پرواز (نسخه جایگزین)
۹شکایت
۱۰وسترن
۱۱انزوا
۱۲کیف
۱۳وسوسه
۱۴غزل خداحافظی تو بخون
۱۵بدبختی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *