0

دانلود آلبوم والس های تهران (احوالات شخصی ۶) از مهرداد مهدی

آلبوم والس های تهران (احوالات شخصی ۶) از مهرداد مهدی

آلبوم والس های تهران (احوالات شخصی ۶) اثری است بی کلام از مهرداد مهدی که به صورت رسمی در خرداد ۱۳۹۴ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی والس های تهران (احوالات شخصی ۶) اثری از مهرداد مهدی است. این آلبوم، شامل ۱۰ قطعه موسیقی در سبک پاپ را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۸۱,۰۰۰ تومان است.

آلبوم والس‌های تهران ششمین آلبوم از مجموعه «احوالات شخصی» است که به تک نوازی آکاردئون مهرداد مهدی اختصاص دارد. این آلبوم ۱۰ قطعه دارد و توسط موسسه خانه هنر منظومه خرد منتشر شده است. قطعات آن شامل پنج قطعه والس، یک قطعه تانگو، بداهه نوازی های تلفیقی در قطعات «دلتنگی»، «گاو» و «از نو» و قطعه‌ای مینی مال به نام «شهر» است.

مهرداد مهدی دانش آموخته سطح پیشرفته نوازندگی آکاردئون نزد «گئورگ گاسپاریان» در ارمنستان است و بیش از ۲۰ اجرای حرفه‌ای به همراه آهنگسازی تئاتر، فیلم و سریال را در کارنامه خود دارد.

آهنگ های آلبوم والس های تهران (احوالات شخصی ۶)

والس های تهران (احوالات شخصی ۶) نام اثری است که توسط مهرداد مهدی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی است در سبک پاپ منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری خانه هنر خِرَد منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱والس تهران ۱ (برای جلال تهرانی)
۲شهر
۳والس تهران ۲
۴تانگو
۵دلتنگی
۶والس تهران ۳
۷گاو
۸والس تهران ۴
۹از نو
۱۰والس تهران ۵
آلبوم والس های تهران (احوالات شخصی ۶) از مهرداد مهدی
مهرداد مهدی
مهرداد مهدی
آلبوم والس های تهران (احوالات شخصی ۶) از مهرداد مهدی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *