0

معرفی صرافی نیل مارکت neel.market؛ کارگزاری ارزهای دیجیتال

صرافی ارزهای دیجیتال نیل مارکت

کارگزاری ارزهای دیجیتال نیل فعالیت خود را در سال 97 با هدف ایجاد سامانه‌ای جامع برای ارائه خدمات مبتنی‌بر ارزهای دیجیتال آغاز کرد؛ در حال حاضر نیل بستری مطمئن و سریع جهت خرید، فروش و نگه داری ارزهای دیجیتال فراهم کرده است و در آینده در نظر دارد نسبت به ارائه سرویس‌های دیگری مانند درگاه پرداخت رمزارز و کیف پول سخت افزاری و … اقدام کند. مالکیت این پلتفرم در سال 99 به شرکت سرمایه‌گذاری نوآوران آینده خلاق راد واگذار شد و پس از این انتقال مالکیت، نسخه جدیدی از این سامانه با قابلیت‌ها و مزایای رقابتی در اختیار کاربران قرار گرفت.

توصیه ما فعالیت در صرافی‌های معتبر ایرانی است.

از ویژگی‌های این صرافی می‌توان به واریز و انتقال سریع مبالغ خارج از سیکل بانکی اشاره کرد. همچنین صرافی نیل از ارزهای دیجیتال متنوعی پشتیبانی می‌کند و با درخواست کاربران امکان افزودن سریع ارزهای دیجیتال دیگر وجود دارد. احراز هویت کاربران در این صرافی به سرعت انجام می‌گردد.

شناسنامه صرافی نیل مارکت

نامنیل مارکت، کارگزاری نیل، صرافی ارزهای دیجیتال نیل
آدرس سایتneel.exchange
اپلیکیشن موبایلاندروید
آدرس شرکتایران، آذربایجان شرقی، تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، پلاک 5، کارگزاری ارزهای دیجیتال نیل8
ایمیل[email protected]
شماره تماس02191017890
اینستاگرامNeel_Market
توییترNeel_Market
تلگرامNeel_market
امکان درآمدزاییدارد – ۵۰ درصد از کارمزد معاملات دوستان
پشتیبانیهفت روز هفته، در ۲۴ ساعت شبانه

کارمزد معاملات در صرافی نیل

 • کارمزد معاملات در سامانه نیل بصورت درصد از مبلغ کل معامله است و محاسبه آن بر اساس ملاحظات زیر صورت می‌گیرد.
 • کارمزد از هر دو طرف معامله گرفته می‌شود.
 • کارمزد بصورت درصد از حجم دارایی درخواستی محاسبه می‌شود. به طور مثال اگر به عنوان فروشنده، بخواهید در برابر بیت کوین، ریال دریافت کنید کارمزد بصورت درصد از ریال دریافت می‌شود، وبالعکس اگر به عنوان خریدار بخواهید با ریال خود بیت کوین خریداری نمایید، کارمزد بصورت درصد از بیت کوین دریافت خواهد شد. بسته به معاملات حجم کاربر، کارمزد معاملات طبق جدول زیر محاسبه می‌گردد:

کارمزد معاملات رمزارزهای SHIB,KISHU,FEG,SAFEMOON,BABYDOGE,AKITA و FREE معادل 1% بوده و مستقل از حجم معاملات می‌باشد.

محدودیت برداشت ارز و ریالی

کارمزد برداشت

کارمزد واریز تمامی دارایی‌های دیجیتال صفر است. کارمزد برداشت دارایی‌های دیجیتال به نوع رمزارز و شبکه آن بستگی دارد و همکی برای شبکه جهانی می‌باشد و نیل در تعیین آن هیچ دخالتی ندارد.

* کارمزدها بنابه وضعیت شبکه ها و مبلغ برداشتی متغیر و در حدود مقادیر زیر می‌باشد.

قوانین معاملات در نیل

شرح کامل قوانین مربوط به خرید و فروش

شرایط اساسی و اولیه‌ی استفاده کاربران از خدمات

 • کاربران مکلف هستند قبل از اقدام به ثبت‌نام در پلتفرم (وب سایت) نیل، کلیه مفاد قوانین و مقررات حاضر را مطالعه و در صورت پذیرش آنها، اقدام به ثبت نام نمایند و شروع به ثبت نام به معنای قبول تمامی قوانین و مقررات نیل خواهد بود.
 • فعالیت پلتفرم نیل (فعلا با دامنه neel.market) در حوزه ارائه خدمات مبتنی بر ارزهای دیجیتال در بستری مطمئن و سریع جهت خرید، فروش و نگه داری ارزهای دیجیتال و تبادل دارایی‌های دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم و تتر با ریال می باشد.
 • نیل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
 • موضوع فعالیت پلتفرم (وب سایت) نیل، اصول اولیه (حقوق، تکالیف، مسئولیت‌ها و دستورالعمل‌ها) لازم برای استفاده‌ی کاربر از خدمات سامانه نیل است.
 • نیل در خصوص اجرای مواردی که در این قوانین و مقررات قید نشده‌اند هیچ ضمانتی ارائه نمی‌دهد
 • این قوانین و مقررات فقط برای استفاده از خدمات سامانه نیل تنظیم شده است.
 • در این سند “ما” به‌ منزله‌‌ی “نیل” در نظر گرفته می‌شود.
 • قوانین از زمانِ تایید کاربر (در فرایند ثبت‌نام) قابلیت اجرایی پیدا می‌کنند.
 • تیم نیل و کاربران آن ملزم به انجام تعهداتِ قید شده در این قوانین و مقررات هستند.
 • استفاده از خدمات سامانه (ثبت‌نام، خرید، فروش و …) به‌معنای مطالعه‌ی دقیق و پذیرش قوانین آن است.
 • ممکن است این قوانین و شروط ارائه خدمات، کارمزدها و مقررات مشابه، متناسب با شرایط تغییر کنند؛ مسلما قبل از اعمال هرگونه تغییری، اطلاع‌رسانی های لازم انجام خواهد شد.
 • در راستای ارائه‌ی خدمات بهتر، ممکن است اعلان‌های مربوط به استفاده از خدمات نیل از طریق ایمیل، پیامک یا اعلانات در وب سایت و یا شبکه های اجتماعی برای کاربران ارسال شوند؛ آخرین تغییرات، در صفحات رسمی نیل در شبکه‌های اجتماعی نیز منتشر خواهند شد.

مقررات عمومی استفاده از سامانه نیل

 • حق تغییر قوانین و شروط ارائه خدمات، کارمزدها و مقررات مشابه، برای نیل محفوظ است.
 • کاربر از زمان اعلام تغییرات در قوانین و مقررات نیل، 48 ساعت فرصت دارد تا موافقت خود را با قوانین اعلام کند؛ عدم واکنش کاربر به تغییرات به‌منزله‌ی پذیرش قوانینِ جدید خواهد بود.
 • چنانچه کاربر موافق تغییر قوانین و شروط ارائه خدمات، کارمزدها و مقررات مشابه، نباشد، امکان تعلیق حساب کاربری و خروج از نیل برای او وجود دارد.
 • محافظت از حساب کاربری، رمز عبور و سایر اطلاعات محرمانه برعهده‌ی کاربر است. نیل، تمام معاملات انجام شده از سوی کاربر را تایید شده و نهایی به‌حساب می‌آورد. مسئولیت هرگونه تخلف مالی اینترنتی با استفاده از حساب کاربری، برعهده‌ی کاربر است.
 • معاملات ارزهای دیجیتال باید با آگاهی و بررسی انجام شوند و مسئولیت ضررهای مالی ناشی از معاملاتِ نا آگاهانه برعهده‌ی کاربر است.
 • اگر خدمات نیل به‌دلیل اقدام غیرقانونی از سوی کاربر یا شخص ثالث و یا وقوع خطا در خدمت‌رسانی سایت تعلیق شود بعد از برطرف کردن مشکل، ارائه‌ی خدمات از سرگرفته می‌شود؛ بدیهی است جبران سود و زیان ناشی از این امر برعهده‌ی نیل نخواهد بود.
 • اگر فعالیت‌های غیرقانونی کاربر یا شخص ثالث، خسارتی به نیل وارد کنند طبق قانون نیل حق تعلیق دائمی حساب کاربری ایشان را خواهد داشت.
 • تمامی اطلاعات شخصی کاربر نزد نیل محفوظ است و مگر با حکم قضائی یا درخواست پلیس فتای جمهوری اسلامی ایران در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد گرفت.
 • نیل اجازه دارد در صورت افزایش غیر منطقی و نامتعارف سود و حجم گردش کاربر براساس صلاحدید خود بدون انجام تشریفات اداری نسبت به مسدودسازی حساب کاربری جهت انجام بررسی های کارشناسانه و تایید صحت و سلامت حساب کاربری اقدام کرده و ضمن اخذ توضیحات بصورت تماس تصویری، تلفنی و یا در قالب روش های ارتباطی دیگر از کاربر پس از اصلاح حساب نسبت به رفع مسدودی یا ابلاغ دائمی بودن مسدودی حساب اقدام نماید.
 • استفاده از ربات جهت انجام معاملات در نیل صرفا با رضایت نیل و ارائه‌ی دسترسی‌های لازم ممکن می‌باشد و کاربر عادی امکان استفاده از ربات را ندارد.

مقررات عمومی استفاده از سامانه نیمقررات مربوط به حساب کاربری

 • برای استفاده از خدمات نیل ایجاد حساب کاربری ضروری است؛ اطلاعات وارد شده برای ایجاد حساب کاربری باید صحیح و متعلق به خودِ فرد باشد در غیر اینصورت طبق قانون نیل حق تعلیق دائمی حساب کاربری ایشان را خواهد داشت.
 • این حق برای نیل محفوظ است که اطلاعات لازم برای احراز هویت را قبل از پذیرش در سایت از کاربر درخواست کند.
 • همچنین تا زمانی که احراز هویت کامل نشده است، برداشت وجه از حساب کاربر ممکن نیست.
 • فرایند احراز هویت کاربر شامل دریافت و بررسی اطلاعات (شماره تلفن همراه، شماره تماس ثابت، آدرس محل سکونت، کدپستی، تصویر کارت ملی، کد ملی، تصویر چهره‌ی فرد، دست‌نوشته، اطلاعات بانکی و …) است. تصمیم درباره موفق یا ناموفق بودن فرایند احراز هویت فقط در اختیار نیل است.
 • نکته: اطلاعات شخصی و تصویر کارت ملی کاربران به منظور رعایت قوانین مالی جمهوری اسلامی ایران از کاربران دریافت می شود؛ اطلاعات وارد شده در بالاترین سطح امنیت قرار می‌گیرد و مسئولیت نگهداری از این اطلاعات با نیل می باشد.

فرآیند ثبت نام، شرایط استفاده از خدمات و تعهدات کاربران در پلتفرم نیل

 • از تاریخ ثبت نام و دریافت ایمیل و کد فعالسازی از سوی کاربر (شخص با مشخصات ثبت شده در وب سایت نیل) در سایت neel.market ، عملاً کاربر، رضایت خویش را نسبت به قبول قوانین و مقررات حاضر نموده و متعهد می گردد که تمامی بندهای قوانین و مقررات حاضر را رعایت نموده و هیچگونه تخطی از آنها ننماید و به اثار قوانین مذکور پایبند باشد.
 • کاربران با ثبت نام در وب سایت نیل یا با درخواست از طریق پیامک یا تلگرامی و همچنین با هر بار استفاده از خدمات وب سایت می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری وب سایت را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی آن پذیرفته‌ اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفادۀ مستمر کاربران از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
 • برای استفاده از خدمات نیل لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی یک حساب کاربری در وب سایت بسازد. تنها اشخاصی که بین ۱۸ سال سن تا 50 سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در وب سایت کنند. برای استفاده از خدمات نیل کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی ، شماره همراه و شماره تلفن ثابت خود را در وب سایت ثبت کند.
 • کاربران می‌پذیرند اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در وب سایت وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام شده شخص کاربران می‌باشند. در صورت اثبات خلاف این موضوع، نیل مجاز به پیگیری قضایی و قانونی نزد مراجع ذیصلاح می‌باشد.
 • کاربران متعهد می‌گردند که در صورت استفاده از ایمیل هنگام ثبت‌ نام صرفاً با ایمیل متعلق به خود نسبت به ثبت نام در وب سایت اقدام نمایند. در غیر این صورت در برابر شخص ذینفع صاحب ایمیل و شماره موبایل تماماً مسئول بوده و وب سایت به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود. و در این خصوص وب سایت هیچ مسئولیتی را بعهده نمی گیرد و کاربر خاطی مسئول جبران کلیه خسارات مادی و معنوی شکات خود می باشد.
 • هر شخص با توجه به مدارک هویتی تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان کاربر، بنا به مورد در وب سایت داشته باشد. در صورتی که نیل اطلاع یابد که به نام یک شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی حساب‌های کاربری متعدد وجود دارد، تیم پشتیبانی پلتفرم (وب سایت) مجاز خواهد بود نسبت به قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب‌های کاربری مذکور اقدام نماید.
 • مسئولیت همۀ فعالیت‌ هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی در وب سایت و سایر خدمات مربوط به نیل انجام می ‌شود به عهدۀ کاربران است و وب سایت همواره متعهد به کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از کاربران می خواهد در چارچوب قانونی فعالیت نموده و از خدمات این وب سایت در ( سایت های قمار و شرط بندی و کلاهبرداری پانزی و…. ) استفاده ننمایند و در این خصوص این وب سایت به کاربران تذکر می دهد و بدین نیت به کاربر ارایه خدمات نمی نماید لذا کلیه مسوولیت های حقوقی و کیفری ناشی از سو استفاده از محصول این سایت در صورت اثبات عدم رعایت این قرارداد بر عهده کاربر است.
 • کاربران اجازه خرید و فروش و دیگر خدمات پلتفرم نیل برای اشخاص ثالث را ندارند یعنی نمی توانند به حساب و با اعتبار (پول) شخص ثالث ولی به اسم خود خرید نمایند در صورتی که وب سایت متوجه این موضوع شود حساب کاربری فرد متخلف را مسدود و کاربر را به مراجع صالحه قضایی معرفی می نماید .
 • مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری در وب سایت از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربران است. در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع نیل برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع ‌رسانی به وب سایت انجام نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.
 • کاربران حق ندارند برای اشخاص ثالث با هویت خود و مبالغی که به حساب آنان از سوی ثالث واریز می شوند با هویت خود خرید نمایند ( اجاره حساب بانکی و هویتی کاربر) وب سایت در صورت متوجه شدن این موضوع ضمن مسدودی کامل وجوه واریزی در صورتی که قبل از تحویل محصول باشد کاربری وی را مسدود و به مراجع قضایی اطلاع خواهد داد و در صورتی که پس از تحویل محصول باشد تمامی مسوولیت های حقوقی و کیفری این عمل برعهده کاربر احراز شده است و وب سایت هیچ مسوولیتی در این خصوص بر عهده نمی گیرد.
 • ممکن است بنا به مورد و حسب صلاحدید و تشخیص نیل، جهت تایید حساب کاربری از کاربران درخواست اطلاعات تکمیلی، ارائه مدارک و یا اصلاح اطلاعات موجود گردد. در این صورت کاربر مورد درخواست، متعهد به ارائه اطلاعات و یا اصلاح اطلاعات درخواستی در مدت اعلام و درخواست شده از سوی وب سایت خواهد بود. در غیر این صورت وب سایت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ خدمات به کاربر مذکور خودداری کند.
 • هر گونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی ‌های وب سایت نیل شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد. وب سایت این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز، علیه شخص اقدام قانونی انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند لازم به ذکر است تمامی دارایی موجود حین مسدود سازی تا مشخص شدن موضوع و احراز تخلف مسدود و کاربر حق هرگونه شکایت را اطلاع نهایی نیل از خود سلب نمود.
 • به سبب جلوگیری از کلاهبرداری، هر کاربر در وب سایت امکان وارد کردن شماره‌ حساب ‌های خود و شماره کارت‌ های خود را دارد. کاربران می ‌بایست تنها شماره‌ حساب‌ هایی که به نام آنها است را وارد کنند و نیل هیچ مسئولیتی در مورد حساب ‌ها و کارت‌ های متصل با نام افراد دیگر در حساب شخص دیگر نخواهد داشت. هرگونه تلاش برای خرید از کارت های بانکی بجز کارتی که به نام شخص در سایت ثبت شده و نسیت به ایجاد چند حساب توسط یک کاربر از طرف نیل خدمات پرداخت غیر معتبر بوده و حساب فرد خاطی مسدود می گردد.
 • هیچ کاربری حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد. بدیهی است در صورت تخلف، مسئولیت و عواقب آن بر عهده اطلاعات فرد یا شرکت ثبت‌ شده در وب سایت است. انتشار و کپی کردن محتوای خدمات نیل بدون اجازه کتبی از وب سایت غیر قانونی بوده و کاربری که خلاف حقوق معنوی و مادی وب سایت اقدام نماید مورد تعقیب قضایی و کیفری توسط وب سایت قرار خواهد گرفت .
 • کاربران با قبول قوانین و مقررات حاضر، متعهد می باشند کلیه اطلاعات خواسته شده وب سایت را به صورت صحیح و به روز در وب سایت وارد نمایند و در صورت عدم صحت اطلاعات درخواست شده هیچ گونه مسئوولیتی متوجه وب سایت نخواهد بود و آثار قانونی و عرفی تمامی اقدامات کاربر، متوجه وی خواهد بود در صورتی که اطلاعات اشتباه از سوی کاربر در پنل ثبت شده باشد تمامی اثار قانونی، متوجه شخص کاربر خواهد بود و نیل مجاز به انسداد کامل پروفایل کاربر مذکور خواهد بود.
 • کاربر متعهد می شود با تایید قوانین و مقررات حاضر، خدمات ارایه شده در پلتفرم نیل را به هیچ عنوان به صورت غیر قانونی و غیر شرعی و در جهت اعمال جرم و شروع به جرم و هر گونه عملیات مجرمانه و متقلبانه استفاده ننماید و در صورت مشخص شدن خلاف این موضوع ، نیل حق دارد بدون انجام تشریفات اداری نسبت به مسدودسازی حساب کاربری شخص مذکور اقدام نموده و وی را به مرجع قضایی معرفی نماید و نیل در این خصوص هیچ مسوولیتی را نمی پذیرد و اصل بر استفاده کاربر از خدمات پلتفرم در جهت قانونی و شرعی است .
 • هنگامی که کاربر در پلتفرم neel.market هر نوع اقدامی را انجام می دهد بیانگر این است که تمام قوانین و مقررات را مطالعه کرده و موظف به رعایت تمام قوانین و مقررات وضع شده می باشد.
 • چنانچه به موجب این قرارداد از جانب کاربر خسارتی به نیل یا مشتری نهایی وارد آید، کاربر ضامن جبران خسارت می باشد و قابل پیگیری در مراجع ذیصلاح جمهوری اسلامی ایران است.

مدیریت و به‌روزرسانی اطلاعات حساب کاربری

 • حساب کاربری باید فقط از طرف شما مورد استفاده قرار گیرد و استفاده‌ی شخص ثالث از حساب کاربری شما خلاف قوانین است.
 • اگر اطلاعات شخصی و رسمی شما تغییر کند باید بلافاصله با ارائه‌ی مدارک، اطلاعات را در بخش کاربری به‌روزرسانی کنید و منتظر دریافت تاییدیه بمانید.
 • نیل در قبال وارد کردن اطلاعات اشتباه یا عدم به‌روزرسانی اطلاعات مسئولیتی نخواهد داشت.
 • درصورت نقض قوانین سایت، ممکن است کاربر به طور موقت یا دائمی از دریافت خدمات محروم شود.
 • اگر کاربر اطلاعات ورود به حساب کاربری را فراموش کند، برای بازگرداندن دسترسی حساب باید با ثبت درخواست مجددا احراز هویت شود.
 • گر کاربر برای مدت طولانی (برای مثال ۶ ماه یا بیشتر) از حساب کاربری خود استفاده نکند، برای ورود مجدد به احراز هویت نیاز دارد.

برخی از قوانین دیگر مربوط به حذف حساب کاربری

 • چنانچه یکی از موارد زیر رخ دهد حساب کاربری مسدود خواهد شد:
 • کاربر به سن قانونی (۱۸ سال شمسی تمام) نرسیده باشد یا اهلیت قانونی (توانایی قانونی برای داشتن حق) را نداشته باشد؛ مگر اینکه ولی خاص یا قیم قانونی با ارائه‌ی اسناد در این کار دخالت کند.
 • کاربر تلاش کند از طریق ارائه‌ی اطلاعات شخصیِ فرد دیگری،‌ حساب کاربری ایجاد کند.
 • کاربر اطلاعات را به‌صورت ناقص یا نادرست وارد کند.
 • کاربر قوانین سایت را رعایت نکند یا اقدامی برخلاف استانداردها انجام دهد.
 • کاربر حساب نیل خود را به شخص ثالثی واگذار کند.
 • درصورت تعلیق حساب کاربری برای انجام تحقیقات اولیه، کاربر موظف است همکاری‌های لازم را بعمل آورد.

قوانین مالی مربوط به نیل

 • نرخ کارمزد خدمات نیل در صفحه‌ی کارمزدها و هنگام ثبت سفارش قابل مشاهده است.
 • نیل فقط مسئول جابجایی مقادیر مشخص شده (پول یا ارز دیجیتال) در تراکنش‌های پرداخت و دریافت است و هیچ مسئولیت دیگری ندارد.
 • نیل فقط به‌عنوان واسطه میان کاربران عمل می‌کند و حفظ ارزش و یا باز پرداخت ارز دیجیتال را تضمین نمی‌کند.
 • مبدا و مقصد تمام تراکنش‌های سایت باید قانونی و مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
 • تراکنش‌هایی که در سایت نیل انجام می‌شوند تابع قوانین سیستم ارزهای دیجیتال و غیرقابل‌ بازگشت هستند.
 • کاربر، مالک قانونی وجوه و حساب‌های کاربری است که در سفارش (پرداخت و دریافت) از آنها استفاده کرده است.
 • کاربر موظف است اطلاعات مربوط به سفارش را به‌دقت وارد کند و مسئولیت هرگونه زیان مالی ناشی از ثبت سفارش اشتباه، فقط برعهده‌ی فرد است.
 • حداقل حجم معامله‌ی قابل ثبت در نیل ۱۰۰ هزار تومان است.
 • رسیدگی به اولین درخواست برداشت ارز دیجیتال، ۴۸ ساعت پس از اولین خرید امکان‌ پذیر خواهد بود؛ بدیهی است این محدودیت فقط برای اولین درخواست اعمال می‌شود.
 • درصورت تعلیق حساب نمی‌توانید پول (ریال) سپرده‌گذاری کنید و یا درخواست واریز ثبت کنید؛ همچنین امکان استفاده از کیف‌ پول نیل خود را نیز نخواهید داشت.
 • کاربر همواره می‌تواند برای برداشت پول نقدی (ریال) موجود در کیف پول دیجیتالی خود ثبت درخواست کند؛ البته پرداخت پول به تایید نیل نیز بستگی دارد.
 • نیل درباره‌ی تاخیر یا تراکنش‌های ناموفقی که به‌دلیل نقص سیستم ارز دیجیتال یا بانک پذیرنده پیش آمده‌اند، هیچ‌ مسئولیتی برعهده ندارد.
 • نیل هیچ تعهدی برای پرداخت سود به سپرده‌های ریالی موجود در کیف پول دیجیتال ندارد.
 • پرداخت مالیات مربوط به تراکنش‌ها برعهده‌ی کاربر است.
 • نیل می‌تواند با اطلاع قبلی به کاربر، مبادله‌ی ریالی را به یکی از دلایل زیر ممنوع کند: گر درخواست کتبی از محاکم و نهادهای دولتی ارائه شده باشد.
 • اگر مبلغ مبادله‌ها به‌صورت نامتعارفی افزایش پیدا کنند.
 • اگر کاربر مرتکب جرم شده یا مظنون به کسب درآمد از طریق ارتکاب جرم باشد.
 • اگر این اقدام براساس سیاست‌های ما ضروری تشخیص داده شود.

اختیارات، مسئولیت و تعهدات وب سایت نیل

 • وب سایت با تمام امکانات خود از جمله مرکز تماس 18 ساعته (8 صبح لغایت 12 بامداد) واحد رسیدگی به شکایات تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه و استفاده از خدمات وب سایت و ایجاد صلح و سازش فی ما بین آنها می‌کند.
 • تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد وب سایت محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام ذیصلاح قضایی. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، وب سایت مکلف به ارائۀ اطلاعات کاربران به مراجع مذکور می‌باشد.
 • وب سایت (نیل) حق تغییر و یا اصلاح قوانین و مقررات پلتفرم (قوانین و شروط ارائه خدمات، کارمزدها و مقررات مشابه، ) را در هر زمان دارد و در این صورت، تغییرات صورت گرفته را از طریق خبر نامه و یا ایمیل ( و یا سایر راه های ارتباطی در شبکه های اجتماعی ) به اطلاع کلیه کاربران خواهد رسید و در صورت خودداری همسان سازی کاربر با قوانین جدید، دسترسی وی مسدود خواهد شد .
 • ویژگی‌های ذاتی ارز دیجیتال (به‌ویژه مواردی که موجب نقص یا محدودیت فنی در سیستم مدیریت در ارائه‌ی خدمات از سوی ما می‌شود)؛
 • در صورت بروز هرگونه اختلال در خدمات مختلف پلتفرم (منجمله خرید و فروش)، چنانچه اختلال از طرف وب سایت باشد وجوه واریزی از طرف پرداخت کننده ظرف مدت 3 روز کاری به همان حسابی که وجه پرداخت شده است عودت خواهد شد.
 • نیل مسئولیت هرگونه اتفاقات و تاخیر های ناشی از اتفاقات غیر منتظره ای که خارج از کنترل این وب سایت می باشد را نمی پذیرد، وب سایت نیل، مدیران، صاحبان، کارمندان و نمایندگانش هیچگونه مسئولیتی را در قبال ضرر های ناشی از اتفاقاتی که خارج از کنترل این وب سایت می باشد (حوادث مثل صعود و نزول قیمت ارز) نمی پذیرند و مسئولیت این اتفاقات مستقیماً متوجه کاربران خواهد بود.
 • نیل می‌تواند در مدت اعتبار این قرارداد بنا به تشخیص خود یا بروز تخلفات کاربر قرارداد را خاتمه داده و با اخطار قبلی یا بدون آن دسترسی کاربر به حساب کاربری را مسدود نموده، پنل کاربر را مسدود کرده و یا حساب کاربری کاربر را معلق نماید. در این صورت تمامی حقوق و امتیازات اعطا شده از جانب وب سایت به کاربر متوقف خواهد شد . همچنین در صورتی که افعال کاربر شامل اجاره حساب و اکانت و دسترسی غیر مجاز به سایت و جعل دارایی خود در سایت نیز باشد نیز محسوب خواهد شد و تمامی دارایی وی ضبط خواهد شد و کاربر حق اعتراض را از خود سلب خواهد کرد
 • در مواردی که رفتارهای کاربر مشکوک است و احتمال وجود اختلال در سیستم و یا وجود باگ در سیستم داده می شود نیل، حق مسدودسازی و تعلیق حساب کاربری به صورت موقت و یا در صورت تخلف کاربر، نیل حق دارد حساب وی را به صورت دائم مسدود نماید و نیل در حالتهای مذکور حق ابطال یا اصلاح معاملات را خواهد داشت و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه ابطال و اصلاح مذکور و عملیات مسدودسازی را از هر جهت از خود ساقط می نماید.
 • نیل در خصوص موارد ذیل هیچ گونه مسوولیت حقوقی و کیفری نخواهد داشت :
 • عدم مسئولیت نیل در قبال حفظ ارزش هیچ یک از ارزهای موجود در پلتفرم و عدم جبران خسارات احتمالی که شرایط بازار مسبب آن است و از کنترل نیل خارج است .
 • عدم مسئولیت نیل در قبال افزایش کارمزد انتقال ارز در شبکه‌های بلاکچین. زیرا که نیل صرفا ارایه کننده خدمات است نه خالق ارز رمز ها، بدین وصف نیز مسوولیتی از این جهت متوجه نیل نخواهد بود .

اقامتگاه قانونی طرفین

 • نشانی و اقامتگاه قانونی وب سایت همان است که در سایت قید گردیده و اقامتگاه کاربر نیز همان محلی است که در فرم پنل کاربر توسط ایشان ثبت گردیده است و هر گونه تغییر در نشانی کاربر می بایست به اطلاع مسئولین پلتفرم (سایت) برسد.
آیا صرافی نیل معتبر است؟

صرافی نیل به نشانی neel.market از جمله صرافی‌های معتبر بوده که امکان خرید و فروش رمز ارزهای مختلف را برای کاربران ایرانی فراهم می‌کند.

چگونه از سایت صرافی نیل استفاده کنیم؟

با ثبت نام و انجام مراحل احراز هویت در صرافی نیل، امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال فراهم می‌باشد.

ورود به صرافی نیل چگونه است؟

با استفاده از این لینک می‌توانید در صرافی نیل ثبت نام کرده و از خدمات آن بهره مند شوید.

آیا صرافی نیل کلاهبرداری است؟

خیر، این صرافی از سال ۹۹ توسط شرکت سرمایه گذاری نوآوران آینده خلاق راد مدیریت می‌شود.

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *