0

معرفی ارز دیجیتال رادیو راکا (radio caca)

ارز دیجیتال رادیو کاکا

رادیو‌ راکا (Radio Caca) مدیریت NFT های چالش Maye Musk Mystery Box (MPB) را برعهده دارد و موتور محرک امور مالی غیرمتمرکز و بازی‌های غیرمتمرکز در متاورس USM است. USM یک MMO 3D Mapping Metaverse است که بر اساس یک کار دو ساله توسط توسعه دهندگان بازی با پشتیبانی Tencent ساخته شده است. USM از نظر سبک شبیه Final Fantasy XIV (یک بازی نقش آفرینی بسیار محبوب) است. هدف Maye Musk Mystery Box رقابت با NFT های بسیار ارزشمند مانندCryptoPunks ، Hashmasks و Bored Ape Yacht Club است. با این حال، MPB در بستر بایننس اسمارت چین (BSC) قرار دارد و هم قیمت با BNB است.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

متاورس USM در سپتامبر 2021، مینی بازی را در BSC راه اندازی می‌کند. این یک بازی “بازی برای کسب درآمد” است که در آن RACA نقش AXS را در AXIE Infinity بازی می‌کند.

شناسنامه ارز دیجیتال رادیو راکا (radio caca)

نامرادیو راکا، radio caca
اختصارRACA
وب سایتradiocaca.com
قراردادمشاهده
وایت پیپرمشاهده
استانداردBEP20
توییتر@RadioCacaNFT
ردیت@RadioCacaNFT
تعداد کل توکن‌ها443,478,491,084

بنیانگذاران ارز دیجیتال رادیو راکا (radio caca)

در حالی که توسعه دهندگان پروژه رادیو راکا (radio caca) ناشناس هستند، اما توسط Maye Musk، مدل و نویسنده کتاب کانادایی-آفریقای جنوبی و قدیمی ترین مارک لوازم آرایشی ایالات متحده CoverGirl، به طور علنی حمایت می‌شود.

Tencent، شرکت چینی که از توسعه دهندگان بازی حمایت می‌کند، یک شرکت هلدینگ فناوری چند ملیتی چینی است. Tencent حامی شرکت‌های بزرگ چینی مانند WeChat است و سابقه طولانی سرمایه گذاری در پروژه‌های بازی های خارجی را دارد. این شرکت مالکیت سهام Ubisoft و Activision Blizzard و سایر شرکت‌ها را در اختیار دارد.

تعداد توکن‌های در گردش RACA

کل عرضه 500 بیلیون RACA است. توزیع به شرح زیر است:

  • 320 بیلیون RACA: راه اندازی نقدینگی اولیه
  • 50 بیلیون RACA: توکن سوزی
  • 10 بیلیون RACA: برای airdrops، حقوق و دستمزد، فروشندگان و هزینه‌های تبلیغات اختصاص داده شده است تا به طور استراتژیک در 36 ماه استفاده شود.
  • 10 بیلیون RACA: فارمینگ
  • 40 بیلیون RACA: ذخایر آینده
  • 20 بیلیون RACA: به شرکای ناشناس محیط زیست با یک طرح مشروط نامشخص اختصاص داده شده است.
  • 50 بیلیون RACA: برای تیم است که 10 درصد آن در ژانویه 2022 و 90 درصد باقی مانده طی 36 ماه آینده واگذار می‌شود. این بودجه به تیم توسعه دهنده متاورس USM، تیم قرارداد هوشمند، خالقان برجسته، سرمایه گذاران و مشاوران و اعضای اصلی تیم برای بازاریابی و عملیات اختصاص می‌یابد.

امنیت شبکه رادیو راکا (radio caca) چگونه است؟

RACA یک توکن BEP-20 در بایننس اسمارت چین است. متاورس USM یک پروژه بلاکچین نیست، اما بر روی AWS اجرا می‌شود، زیرا تیم معتقد است که یک بازی عالی باید به راحتی نگهداری شود و با تاخیر کم و بدون توقف برنامه ریزی نشده ارتقا یابد.

BSC از طریق مکانیسم اجماع اثبات سهام ایمن می‌شود. 21 اعتبارسنج هر 24 ساعت برای اعتبار تراکنش‌ها و حفظ امنیت بلاکچین انتخاب می‌شوند. این اعتبارسنجان باید مقدار مشخصی از سکه‌های BNB را در بایننس استیک کنند تا واجد شرایط این کار باشند.

کیف پول‌های ارز دیجیتال رادیو راکا (radio caca)

قیمت ارز دیجیتال رادیو راکا (radio caca)

قیمت رادیو راکا (radio caca) در زمان نگارش این مقاله 0.002239 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 144.093.019 دلار آمریکا است. Radio Caca در 24 ساعت گذشته 2.11٪ افزایش یافته است و در حال حاضر در رتبه 2728 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار منبع در گردش موجود نیست، اما حداکثر عرضه 443،478،491،084 سکه RACA است.

صرافی‌های ارز دیجیتال رادیو راکا (radio caca)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن رادیو راکا (radio caca) معامله می‌شود، صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap (V2) با سهم %62.31 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *