0

کیف پول های فایل کوین

کیف پول فایل کوین

افرادی که کامپیوتر خود را به شبکه فایل کوین اضافه می کنند و هارد دیسک خود را برای ذخیره اطلاعات در اختیار شبکه فایل کوین قرار میدهند، به عنوان پاداش فایل کوین دریافت می کنند. به لطف این شبکه هزینه نگهداری اطلاعات و بهای پرداختی برای فضای ذخیره سازی به شدت پایین آمده است. به عنوان مثال به جای پرداخت ماهیانه 25 دلار به آمازون برای نگهداشتن 1 ترابایت اطلاعات، تنها 2 دلار فایل کوین پرداخت می کنند.

آینده روشن شبکه فایل کوین باعث شده است، نفرات زیادی به این شبکه روی آورند و به جای استخراج فایل کوین از شبکه، اقدام به خرید فایل کوین کرده اند. برای نگهداری فایل کوین نیاز به کیف پول معتبر دارید که در ادامه 2 کیف پول معتبر برای نگهداری این کوین را بررسی میکنیم:

کیف پول تراست Trust

کیف پول تراست یکی از معتبرترین کیف پول های ارز دیجیتال است. این کیف پول در سال 2019 توسط بایننس خریداری شد و به صورت رسمی توسط بایننس پشتیبانی می شود. تراست یک کیف پول چندارزی است و قابلیت پشتیبانی از ارزهای مختلف را دارد. با استفاده از این کیف پول همچنین میتوانید ارزهای مختلف را به یکدیگر تبدیل کنید.

کیف پول MathWallet 

یکی از اولین کیف پول هایی که از فایل کوین پشتیبانی کرد MathWallet نام دارد. این کیف پول دارای قابلیت پشتیبانی چندارزی را دارد که در زیر لیستی از ارزهایی که پشتیبانی میکند را مشاهده میکنید:

کیف پول Mathwallet یک کیف پول مبتنی بر وب می باشد که دارای افزونه ویندوز، نسخه اندروید و نسخه آی او اس می باشد. در ادامه لیستی از برترین کیف پول های فایل کوین را مشاهده میکنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *