0

دانلود آلبوم عشق بدون مرز از مجید انتظامی

آلبوم عشق بدون مرز از مجید انتظامی

آلبوم عشق بدون مرز اثری از مجید انتظامی است که در قالب یک مجموعه توسط این آهنگساز مطرح ایرانی منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی متن فیلم عشق بدون مرز اثری از مجید انتظامی آهنگساز مطرح کشورمان است که در سال ۱۳۷۷ برای فیلم عشق بدون مرز تولید شد. این آلبوم، شامل ۱۵ قطعه موسیقی در سبک ساوند ترک را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۳,۰۰۰ تومان است.

عشق بدون مرز داستان یک مرد ایرانی و یک زن آمریکایی است که با حدوث جنگ تحمیلی، دچار اختلاف شده و پس از آن ماجراهایی در زندگی خصوصی آن‌ها پیش می‌آید. این فیلم اثری از پوران درخشنده است. بیشتر بازیگران این فیلم، خارجی هستند و دنی کوئین فرزند آنتونی کوئین نقش اصلی آن را ایفا می‌کند.

عشق بدون مرز در کنار موسیقی فیلم اعتراض، فیلم از کرخه تا راین، فیلم بوی پیراهن یوسف، فیلم دیوانه ای از قفس پرید، محاکمه، کربلا جغرافیای یک تاریخ، آرزوی بزرگ، زم هریر، روز واقعه و دیگر موسیقی فیلم‌های موفق از آثار مهم این آهنگساز و رهبر ارکستر محسوب می‌شود.

آهنگ های آلبوم عشق بدون مرز

عشق بدون مرز نام اثری است که توسط مجید انتظامی منتشر شده است. این آلبوم شامل ۱۵ عدد قطعه موسیقی است که در سبک ساوند ترک منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱تیتراژ ابتدایی
۲عشق بدون مرز
۳حلبچه
۴جنگ
۵پرواز
۶کار
۷مادرانه
۸هدیه ای از ایران
۹دلتنگی
۱۰توطئه
۱۱یادگاری دوست
۱۲یورش
۱۳تهدید
۱۴آتش
۱۵تیتراژ پایانی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *