0

معرفی ارز دیجیتال پولکادامین PolkaDomain

ارز دیجیتال پولکادامین PolkaDomain

ارز دیجیتال پولکادامین Polka.Domain یک سرویس نام‌گذاری بلاکچین غیرمتمرکز و متقابل با دامنه یکپارچه و بازار NFT است که بر پایه پولکادات ساخته شده است. هدف Polka.Domain که توسط شبکه Polkadot ایمن شده است، ادغام آدرس‌های رمزنگاری شده در یک دامنه غیرمتمرکز و در عین حال حفظ حریم خصوصی کاربران است و مالکیت داده‌ها و منابع خود را به کاربران نهایی واگذار کنید.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

Polka.Domain علاوه بر این به صحنه بزرگ Web3.0 توسط 1) ارائه سازگاری و قابلیت همکاری متقابل زنجیره‌ای برای تراکنش‌های چند دارایی زنجیره ای و 2) ایجاد یک بازار غیرمتمرکز برای دامنه ها و NFT برای همه کمک می‌کند.

توکن NAME به عنوان یک توکن ابزاری عمل می‌کند که پرداخت‌ها و حاکمیت را در داخل اکوسیستم Polka.Domain تسهیل می‌کند. NAME را می‌توان توسط Domain Mining به دست آورد و برای هرگونه کارمزد تراکنش مرتبط با ثبت و مدیریت دامنه، کارمزدهای مرتبط با مزایده دامنه و NFT، تبادل و بازار، سهامداری و حاکمیت استفاده می‌شود. Polka.Domain شبکه اصلی خود را در 16 آوریل 2021 با 10 میلیون توکن NAME ایجاد شده در پیدایش راه اندازی کرد.

شناسنامه ارز دیجیتال تنکس

نامپولکادامین، PolkaDomain
اختصارPAY
قراردادمشاهده
استانداردERC20
رتبه1462
حجم بازار3.5 میلیون دلار

کیف پول‌های پولکادامین

ارز دیجیتال پولکادامین را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت توکن پولکادامین

حجم بازار ارز دیجیتال پولکادامین در زمان نگارش این مقاله حدود 3.5 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 1462 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید پولکادامین

ارز دیجیتال پولکادامین را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *