0

معرفی ارز دیجیتال وایب VIBE

ارز دیجیتال وایب vibe
بازدید 335

ارز دیجیتال وایب VIBE برای ایجاد نسل بعدی NFT و توسعه استانداردهای جدید برای بازی در بلاکچین و برای کاربران و توسعه‌دهندگان در راه حل لایه 2 ساخته شده است. ارز دیجیتال وایب VIBE یک توکن با استاندارد ERC20 کاملاً غیرمتمرکز و تغییرناپذیر با عرضه توکن ثابت است. ارز دیجیتال VIBE برای خرید کالاها و خدمات دیجیتال در اکوسیستم استفاده می‌شود. اکوسیستم VIBE توسط توکن VIBE و راه حل زنجیره جانبی / لایه VIBENet تامین می‌شود.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

VIBENet یک راه حل زنجیره‌ای لایه 2 جانبی است که تراکنش‌های فوری و اتمی را بدون هزینه گاز تسهیل می‌کند. مقیاس‌پذیر در هر بلاکچین و ساخته شده برای سرعت، شفافیت و امنیت VIBENet از VIBE، ETH، LINK و NEO پشتیبانی می‌کند.

VIBE NFT‌ها مجموعه‌های دیجیتال کمیاب و منحصر به فرد هستند که با VIBE به عنوان وثیقه پشتیبانی می‌شوند. کلکسیون‌های دیجیتال در اکوسیستم VIBE NFT از دارایی‌های بازی تا مدل‌های سه بعدی فوتورئالیستی را شامل می‌شود. VIBE NFT با پشتوانه وثیقه و ارائه فرصت‌های خرید بدون ریسک برای صاحبان بار اول، کلکسیون دیجیتال نهایی است.

شناسنامه توکن وایب

ناموایب، VIBE
اختصارVIBE
آدرس سایتvibehub.io
رتبه673
حجم بازار45 میلیون دلار
وایت پیپرمشاهده
قراردادمشاهده
تلگرامVIBEHub2
توییترVibeHubVR
استانداردERC20

کیف پول‌های وایب

ارز دیجیتال وایب را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت توکن وایب

توکن وایب در زمان نگارش این مقاله حدود 45 میلیون دلار و در رتبه 673 ارزهای دیجیتال است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید وایب

توکن وایب را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *