0

معرفی ارز دیجیتال شیاسی اینو (XIASI INU)

ارز دیجیتال شیاسی اینو

شیاسی اینو (XIASI INU) قصد دارد پروژه خود را در اختیار جامعه‌ای قرار دهد که در كنار آن ایستاده است و قصد دارد با قفل كردن نقدینگی و همچنین چشم پوشی از مالكیت به این مهم دست یابد. به این ترتیب جامعه می‌تواند چهره و رهبر Xiasi Inu شود. Xiasi Inu یک توکن تولید تورم است و در حال ایجاد یک بستر IDO به نام Xiasi Pad می‌باشد. این بستری است که به آدرس‌های لیست سفید اجازه می‌دهد BNB یا BUSD را برای تخصیص در پروژه‌های (توکن‌ها) منتشر شده در بستر Xiasi Inu مبادله کنند. توکن‌های جدیدی که به دنبال راه اندازی در Xiasi Pad هستند، در معرض دید هزاران خریدار بالقوه جدید قرار می‌گیرند تا به افزایش آگاهی و نقدینگی کمک کنند. این توکن‌ها همچنین بین کسانی که Xiasi $ برای مدت زمانی استیک می‌کنند، توزیع می‌شود.

قبل از خرید و سرمایه گذاری بر روی ارزهای جدید، حتما در مورد آنها بررسی و تحقیق کنید.

هدف اصلی XIASI INU ایجاد جامعه از طریق شفافیت و امنیت است. Xiasi این کار را با یک طرح که در آن خریداران قادر به خرید بیش از 0.2٪ از کل عرضه نیستند، انجام می‌دهد. این امر برای اطمینان از این است که حتی اگر دارندگان توکن‌های خود را بفروشند، به بازار آسیب نمی‌رسانند که باعث افت قیمت می‌شود.

کارمزد معاملات در پلتفرم شیاسی اینو (XIASI INU)

هر معامله در Xiasi Inu شامل 8 درصد کارمزد فروش است. 4% با توجه به نسبت تعداد توکن هولدران بین آن‌ها توزیع و 4% در استخر نقدینگی قفل می‌شود که پاداش هولدارن و کف قیمت را با گذشت زمان افزایش می‌دهد.

کیف پول‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال شیاسی اینو (XIASI INU)

قیمت ارز دیجیتال شیاسی اینو (XIASI INU)

قیمت Xiasi Inu در زمان نگارش این مقاله 9.65e-10 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 339،849 دلار است. Xiasi Inu طی 24 ساعت گذشته 19.78 درصد افت کرده است و در حال حاضر در رتبه 2880 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار منبع در گردش در دسترس نیست، اما حداکثر عرضه 600،000،000،000،000،000 سکه XIASI است.

صرافی‌های مناسب برای خرید ارز دیجیتال شیاسی اینو (XIASI INU)

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *