0

دانلود آلبوم ترن از مجید انتظامی

آلبوم ترن از مجید انتظامی

آلبوم ترن اثری از مجید انتظامی است که در قالب یک مجموعه توسط این آهنگساز مطرح ایرانی منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی متن فیلم ترن اثری از مجید انتظامی آهنگساز مطرح کشورمان است که در سال ۱۳۶۶ برای فیلم ترن تولید شد. این آلبوم، شامل ۱۳ قطعه موسیقی در سبک ساوند ترک را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۳,۰۰۰ تومان است.

داستان فیلم ترن از فیلم آمریکایی قطار افسارگسیخته به کارگردانی آندری کونچالوفسکی که در سال ۱۹۸۵ ساخته شده الهام گرفته شده است. ترن اثری از امیر قویدل است و فرامرز قریبیان، خسرو شکیبایی و عنایت بخشی از جمله بازیگران مطرح آن هستند. موسیقی این اثر سینمایی در مواقع مختلفی همچون انتخابات ریاست جمهوری از شبکه‌های مختلف سیما پخش می‌شود.

ترن در کنار موسیقی فیلم اعتراض، فیلم از کرخه تا راین، فیلم بوی پیراهن یوسف، فیلم دیوانه ای از قفس پرید، محاکمه، عشق بدون مرز، حمله به اچ ۳، کربلا جغرافیای یک تاریخ، آرزوی بزرگ، زم هریر، روز واقعه و دیگر موسیقی فیلم‌های موفق از آثار مهم این آهنگساز و رهبر ارکستر محسوب می‌شود.

آهنگ های آلبوم ترن

ترن نام اثری است که توسط مجید انتظامی منتشر شده است. این آلبوم شامل ۱۳ عدد قطعه موسیقی است که در سبک ساوند ترک منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱ترن (تیتراژ ابتدایی)
۲در راه
۳لوکوموتیوران
۴در فکر فرار
۵دلهره
۶خداحافظ وروجک
۷فرار
۸بازداشت
۹ایستگاه آخر
۱۰گروگان
۱۱کفن پوش ها
۱۲پیروزی
۱۳ترن (تیتراژ پایانی)

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *