0

معرفی ۱۰ میم کوین برتر براساس رتبه در سال ۲۰۲۳

بهترین میم کوین های سال ۲۰۲۳

میم کوین‌ها MEME COINS نوعی از ارزهای دیجیتال هستند که به منظور خاصی ایجاد نمی‌شوند و اغلب برای شوخی یا معامله (ترید Trade) پر ریسک ایجاد می‌شوند چرا که این رمزارزها خاصیت پامپی PUMP و دامپی DUMP دارند و گاهی با یه توییت رشد قابل توجهی می‌کنند. اولین میم کوین بازار ارزهای دیجیتال دوج کوین Dogecoin (DOGE) است که در این مطلب می‌توانید اطلاعات کاملی از آن را دریافت کنید.

در ادامه به معرفی ۱۰ میم کوین برتر بازار براساس رتبه و حجم بازار می‌پردازیم. این رتبه‌بندی توسط سایت کوین مارکت کپ Coinmarketcap ارائه شده است. همچنین می‌توانید این میم کوین‌ها را از صرافی‌های داخلی مانند آبان تتر و رمزینکس معامله کنید:

دوج کوین DOGE

دوج کوین با کسب رتبه ۹ در میان تمام ارزهای دیجیتال در صدر فهرست میم کوین‌ها قرار دارد. قیمت این میم کوین با توییت‌های ایلان ماسک ارتباط مستقیمی دارد و توسط او بسیار حمایت شده است.

شیبا اینو SHIB

شیبا اینو با کسب رتبه ۱۷ در میان ارزهای دیجیتال و رتبه دوم در فهرست میم کوین ها بعد از دوج کوین قرار دارد. این میم کوین از حمایت جامعه بسیار بزرگی برخوردار است و با توکن سوزی ۱۹۰۰ درصدی خود، در آینده رشد قیمت بالایی را خواهد داشت.

پپه PEPE

پپه که به تازگی معروف شده است و توانسته در مدت بسیار کوتاهی سود بسیار زیادی را به هولدرهای خود تقدیم کند در رتبه ۶۳ ارزهای دیجیتال قرار دارد. همچنین این میم کوین که از کاراکتر غورباقه الهام گرفته شده است در رتبه ۳ بهترین میم کوین‌ها قرار دارد.

بون شیبا سواپ BONE

بون شیبا سواپ در رتبه ۱۰۲ ارزهای دیجیتال و ۴ بهترین میم کوین‌ها قرار دارد. اطلاعات کامل را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

فلوکی اینو FLOKI

فلوکی اینو در رتبه ۱۲۳ ارزهای دیجیتال و ۵ بهترین میم کوین‌ها قرار دارد. اطلاعات کامل را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

بی بی دوج کوین BABYDOGE

بی بی دوج کوین در رتبه ۲۲۹ ارزهای دیجیتال و ۶ بهترین میم کوین‌ها قرار دارد. اطلاعات کامل را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

دوج ایلان مارس ELON

دوج ایلان مارس در رتبه ۲۶۳ ارزهای دیجیتال و ۷ بهترین میم کوین‌ها قرار دارد. اطلاعات کامل را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

دوج کیلر LEASH

دوج کیلر در رتبه ۳۸۳ ارزهای دیجیتال و ۸ بهترین میم کوین‌ها قرار دارد.

تی سوکا TSUKA

تی سوکا در رتبه ۴۷۲ ارزهای دیجیتال و ۹ بهترین میم کوین‌ها قرار دارد.

اسنک SNEK

اسنک در رتبه ۴۷۷ ارزهای دیجیتال و ۱۰ بهترین میم کوین‌ها قرار دارد.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *