0

معرفی ارز دیجیتال بیبی‌شیبا‌اینو Baby Shiba Inu

ارز دیجیتال بیبی‌شیبا‌اینو Baby Shiba Inu

درست مانند دوج کوین، ارز دیجیتال بیبی‌شیبا‌اینو Baby Shiba Inu یک سکه میم است. این سکه بخشی از گروه ارزهای رمزنگاری شده مرتبط با سگ با رشد سریع است. این سکه میم خاص سعی می‌کند زیباترین سکه مربوط به سگ‌ها باشد و عشق توله سگ را گسترش دهد. ارز دیجیتال بیبی‌شیبا‌اینو Baby Shiba Inu در 24 ژوئیه 2021 راه اندازی شد. Meme-coin یک سیستم پاداش جدید برای NFT ارائه می دهد.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

طبق برنامه اهدایی پروژه، همه دارندگان توکن به سازمان آمریکایی نجات شیبا کمک می‌کنند. با این حال، این کمک‌ها بر پاداش‌ها و سود توکن میم تأثیری نمی‌گذارد، زیرا Baby Shiba Inu خود را به عنوان یک پروژه پایدار با برنامه‌های پاداش رقابتی برای دارندگان توکن درازمدت معرفی می‌کند.

پدیدآورندگان Baby Shiba Inu ناشناس هستند، درست مانند سازندگان بیشتر سکه‌های میم. این سکه به تازگی راه اندازی شده است و هنوز در مرحله 1 نقشه راه Roadmap خود است، از جمله راه اندازی سکه، راه اندازی وب سایت، بازاریابی و جامعه با هدایای ویژه! Baby Shiba Inu قول می‌دهد که براساس Roadmap مشخص شده در نقشه راه توسط بنیانگذاران، جوایزی را به ارمغان بیاورد.

Baby Shiba Inu به شفافیت، انصاف، پاداش‌های رقابتی و هدف اجتماعی واقعی افتخار می‌کند. برخلاف اکثر سکه‌های میم، Baby Shiba Inu با ایجاد جوایز و اهدای همزمان به امور خیریه به جامعه خود خدمت می‌کند. بنیانگذاران میم سکه قصد دارند به بنیادهای نجات سگ کمک کنند و تاکنون حدود 5000 دلار (از آگوست 2021) اهدا شده است.

بخشی از هدف بلندمدت سکه ایجاد یک پلتفرم NFT برای دستگاه‌های تلفن همراه است که امکان ایجاد و فروش NFT ها را فراهم می‌کند. همچنین، به عنوان انگیزه، همه دارندگان توکن BabyShibaInu به دریافت جوایز از طریق فروش توکن و استفاده از خود پلتفرم ادامه خواهند داد. این سکه بر روی زنجیره هوشمند بایننس BSC ساخته شد تا خروجی را افزایش دهد و نیاز به هزینه‌های بالای گاز مشترک برای اتریوم را کاهش دهد.

از تفکیک کارمزد تراکنش‌ها، 2 درصد از کارمزد معاملات بین دارندگان توزیع می‌شود. این بدان معناست که دارندگان از تراکنش‌های انجام شده با سکه در پلتفرم کسب درآمد می‌کنند. همچنین، ارز دیجیتال بیبی‌شیبا‌اینو Baby Shiba Inu حداکثر تراکنش خود را 10 تریلیون برای جلوگیری از پمپاژ و دامپینگ تعیین کرد.

امنیت بیبی‌شیبا‌اینو چگونه تامین میشود؟

Baby Shiba Inu روی زنجیره هوشمند Binance اجرا می‌شود. عدم وجود نقض یا هک در رکورد زنجیره هوشمند بایننس نشان می‌دهد که هیچ نقص شناخته شده‌ای در زنجیره وجود ندارد. برنامه پاداش، تیم‌ها و پروژه‌های امنیتی را تشویق می‌کند تا به طور مکرر هر جنبه‌ای از امنیت BSC را بررسی کنند و تضمین می‌کند که حتی کوچک‌ترین نقص‌ها نیز به سرعت برطرف می‌شوند.

شناسنامه ارز دیجیتال بیبی‌شیبا‌اینو

نامبیبی‌شیبا‌اینو، Baby Shiba Inu
اختصارBABYSHIBAINU
آدرس سایتbabyshibainutoken.com
استانداردBep20
رتبه2972
توییتر_BabyShibaInu
اینستاگرامbabyshibainutoken
حجم بازار2.5 میلیون دلار

کیف پول‌های بیبی‌شیبا‌اینو

ارز دیجیتال بیبی‌شیبا‌اینو را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت توکن بیبی‌شیبا‌اینو

حجم بازار ارز دیجیتال بیبی‌شیبا‌اینو در زمان نگارش این مقاله حدود 2.5 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 2972 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید بیبی‌شیبا‌اینو

ارز دیجیتال بیبی‌شیبا‌اینو را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *