0

دانلود آلبوم آژانس شیشه ای از مجید انتظامی

آلبوم آژانس شیشه ای از مجید انتظامی

آلبوم آژانس شیشه ای اثری از مجید انتظامی است که در قالب یک مجموعه توسط این آهنگساز مطرح ایرانی منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی متن فیلم آژانس شیشه ای اثری از مجید انتظامی آهنگساز مطرح کشورمان است که در سال ۱۳۷۶ برای فیلم آژانس شیشه ای تولید شد. این آلبوم، شامل ۱۶ قطعه موسیقی در سبک ساوند ترک را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۵,۰۰۰ تومان است.

داستان فیلم آژانس شیشه‌ای به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در خصوص عباس (حبیب رضایی) بسیجی خراسانی است که از سال‌های حضورش در جنگ ایران و عراق، ترکش خمپاره‌ای در کنار شاهرگ گردنش باقی مانده‌ است. به اصرار همسرش، نرگس، برای معاینه به تهران می‌آید و در خیابان، به شکل اتفاقی با همرزم سابقش، حاج کاظم (پرویز پرستویی) روبه‌رو می‌شود که مشغول مسافرکشی است. پزشک، وضعیت عباس را بحرانی تشخیص می‌دهد و توصیه می‌کند هرچه زودتر برای بیرون آوردن ترکش به لندن برود. کاظم برای تأمین هزینه سفر عباس حاضر می‌شود اتومبیلش را بفروشد.

آژانس شیشه ای در کنار موسیقی فیلم اعتراض، فیلم از کرخه تا راین، فیلم بوی پیراهن یوسف، فیلم دیوانه ای از قفس پرید، محاکمه، عشق بدون مرز، حمله به اچ ۳، کربلا جغرافیای یک تاریخ، آرزوی بزرگ، ترن، زم هریر، روز واقعه و دیگر موسیقی فیلم‌های موفق از آثار مهم این آهنگساز و رهبر ارکستر محسوب می‌شود.

آهنگ های آلبوم آژانس شیشه ای

آژانس شیشه ای نام اثری است که توسط مجید انتظامی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۶ عدد قطعه موسیقی است در سبک ساوند ترک منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱نامه به فاطمه
۲پرواز
۳بحران
۴وداع با کاظم
۵دیدار
۶انقلاب درون
۷راز دل
۸بازگشت
۹به سوی او
۱۰در تاریکی
۱۱به دنبال قربانی
۱۲وصیت
۱۳ظلمت
۱۴انفجار
۱۵به یاد فاطمه
۱۶پلاک
آلبوم آژانس شیشه ای از مجید انتظامی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *