0

دانلود آلبوم بوی پیراهن یوسف از مجید انتظامی

آلبوم بوی پیراهن یوسف از مجید انتظامی

آلبوم بوی پیراهن یوسف اثری از مجید انتظامی است که در قالب یک مجموعه توسط این آهنگساز مطرح ایرانی منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی متن فیلم بوی پیراهن یوسف اثری از مجید انتظامی آهنگساز مطرح کشورمان است که در سال ۱۳۷۴ برای فیلم بوی پیراهن یوسف تولید شد. این آلبوم، شامل ۱۹ قطعه موسیقی در سبک ساوند ترک را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۵,۰۰۰ تومان است.

فیلم بوی پیراهن یوسف فیلمی ایرانی است که توسط ابراهیم حاتمی کیا در سال ۱۳۷۴ ساخته شد و در چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش درآمد.

بوی پیراهن یوسف در کنار موسیقی فیلم آژانس شیشه‌ای، فیلم اعتراض، فیلم از کرخه تا راین، فیلم بوی پیراهن یوسف، فیلم دیوانه ای از قفس پرید، محاکمه، عشق بدون مرز، حمله به اچ ۳، کربلا جغرافیای یک تاریخ، آرزوی بزرگ، ترن، زم هریر، روز واقعه و دیگر موسیقی فیلم‌های موفق از آثار مهم این آهنگساز و رهبر ارکستر محسوب می‌شود.

آهنگ های آلبوم بوی پیراهن یوسف

بوی پیراهن یوسف نام اثری است که توسط مجید انتظامی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۹ عدد قطعه موسیقی است در سبک ساوند ترک منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱آرزو
۲مسافر
۳خاطرات
۴سرگردانی
۵رهایی
۶انتظار
۷وداع
۸یوسف
۹تکامل
۱۰شادی
۱۱سما
۱۲بازگشت دوباره
۱۳بوی پیراهن یوسف
۱۴فریاد
۱۵وصال
۱۶میدان خاطره ها
۱۷امید دیدار
۱۸چراغانی
۱۹بازگشت

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *