0

معرفی توکن روور اینو Rover Inu Token

معرفی توکن روور اینو ROVER INU token

توکن روور اینو ROVER INU سگ جدیدی در شهر است. توکن روور اینو Rover ایمن‌ترین سگ در اطراف است. آماده‌ترین برای سفینه فضایی ماه! مریخ نورد از فرش متنفر است، او آنها را نیش می‌زند تا زمانی که انسان‌هایش آنها را دور بیندازند. Rover به دلیل ارائه در بایننس اسمارت چین BSC سریع‌ترین سگ است!

توکن روور اینو به تازگی ارائه شده است و گزینه پر ریسکی برای سرمایه گذاری می‌باشد. قبل از سرمایه گذاری بر روی آن کاملا تحقیق و بررسی کنید چراکه بسیاری از توکن‌های جدید احتمال کلاهبرداری دارد.

این توضیحاتی است که در وبسایت رسمی روور اینو آورده شده است. این پروژه خود را از توکن‌های هم رده خود مانند توکن لیش، شیبا اینو و … خود را سریعتر و چابک‌تر می‌داند.

ویژگی های توکن ROVER INU

ROVER توسط جامعه خود ایجاد شده و کاملاً غیرمتمرکز است. این پروژه غیرمتمرکز، مشارکتی و مبتنی بر تیم است و همکاران ناشناس در توسعه و رشد ROVER شرکت می‌کنند.

ROVER یک رمزارز پایه مبتنی بر الگوی رفتاری است که در اینترنت و میان کاربران متولد شده است، اما دارای پتانسیل بالایی است. از همه مهمتر، این یک ارز رمزنگاری شده کاملا غیرمتمرکز و مبتنی بر جامعه است. این توکن یک میم توکن meme-token تلقی می شود.

هدف این پروژه جلب اعتماد علاقمندان به رمزارزها و دارندگان ارزهای دیجیتال و 100٪ غیرمتمرکز بودن و مبتنی بر جامعه است.

در تصویر زیر میتوانید مقایسه ای بین میم توکن های مختلف ببینید:

ویژگی‌های توکن ROVER INU

توکن ROVER در زنجیره خود 1.000.000.000.000 توکن دارد که از این تعداد نیمی از آن سوزانده میشود و 50% دیگر از این توکن در استخر پنکیک سواپ قفل شده و در استخر تامین نقدینگی کیک نابود میگردد.

هزینه های مالیات و پاداش نقدینگی به صورت خودکار در هر معامله جمع می شود و به طور منظم به کیف پول DEAD ارسال می شود.

کیف پول توکن ROVER INU

میتوانید این توکن را در کیف پول های زیر نگهداری کنید:

قیمت توکن ROVER INU

توکن روور اینو ROVER INU به تازگی در صرافی ها لیست شده است. قیمت این توکن با 11600% افزایش به 0.00001169 دلار رسیده است. اطلاعات این توکن را میتوانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید ROVER INU

درحال حاضر فقط صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ این توکن را لیست کرده است.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *