0

صرافی ارز دیجیتال اِنی‌چنج anychange.ir؛ پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال

صرافی ارزهای دیجیتال انی چینج any change exchange main page

اِنی‌چنج (anychange.ir) تالار تبادل دارایی‌های اعضا در قالب رمز ارزها به ریال و تتر است. در این تالار مشترکین نسبت به عرضه رمزارزهای خود برای فروش با قیمت پیشنهادی خود اقدام می‌نمایند و خریداران نیز از لیست فروش انتخاب نموده و خرید خود را انجام می‌دهند.

سایت اِنی‌چنج در دسترس نیست. لطفا برای معامله ارزهای دیجیتال در بهترین صرافی های ایرانی اقدام کنید.

صرافی ارزهای دیجیتال انی چینج تحت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است که از گروهی متخصص از کارشناسان زبده در زمینه تجارت رمز ارزها، فناوری اطلاعات و برنامه نویسی، مدیریت مالی و سبد گردانی و پشتیبانی عملیات تشکیل شده است. ”انی چنج” یک مجموعه کاملا خصوصی و بدون وابستگی به سایر ارگانها و سازمانها و نهاد هاست.

شناسنامه سایت انی چینج

آدرس سایتanychange.ir
آدرستهران – ابتدای پاسداران – بین نگارستان 5 و 6 – پلاک 141 – طبقه 4
ایمیل[email protected]
شماره تماس02122871564
دسته بندیصرافی ارزهای دیجیتال
رتبه الکسا57011 در ایران
اینستاگرامanychange.ir
تلگرامanychangex
لینک ثبت نامثبت نام

نحوه ثبت نام در صرافی انی اکسچینج

پس از اینکه قوانین و مقررات، نحوه عملکرد و کارمزدهای فعالیت در صرافی آنلاین رمز ارزهای ” اِنی چنج ” را به دقت مطالعه کردید، حالا نوبت به ثبت نام و قدم گذاشتن در راه خرید و فروش رمز ارزهاست.
برای این منظور تنها کافیست چند قدم ساده بردارید:

 • مدارک و اطلاعات لازم را آماده کنید.
 • وارد صفحه ثبت نام شده و نسبت به ارائه اطلاعات لازم اقدام کنید.
 • در نهایت مراحل احراز هویت را تکمیل فرمایید.

نکات بسیار و مهم مدارک لازم برای احراز هویت:

 1. در هنگام وارد کردن مشخصات در نظر داشته باشید که سامانه احراز هویت ” اِنی چنج ” به سامانه تطبیق مشخصات فردی بانک مرکزی که بر اساس کد ملی ، شماره تلفن همراه و شماره حساب بانکی مربوط به کاربر را کنترل می نماید، متصل است. بنابر این حتماً دقت کنید حساب بانکی و شماره تلفن همراه متعلق به فردی ثبت نام کننده باشد. لازم به یادآوریست که در بدو ورود به پروفایل کاربری و در هنگام برداشتهای ریالی، پیامک تایید به شماره تلفن همراه متصل به حساب کاربری ارسال می شود.
 2. تصویر کارت ملی به همراه فرم تعهدنامه که پس از ثبت نام می بایست توسط کاربر در سامانه آپلود شود. بنابر این برای تسریع در طی مراحل، بهتر است تصویری واضح از کارت ملی به همراه تعهدنامه را آماده داشته باشید.
 3. متن تعهد نامه می بایست به صورت دستنویس بر روی یک برگ کاغذ به صورت خوانا نوشته شود، کارت ملی در پایین متن به گونه ای که نوشته ها و امضاء کاربر را نپوشاند قرار داده می شود و در انتها برگه تعهدنامه را رو به دوربین و پایین صورت خود گرفته و یک عکس سلفی تهیه فرمایید.
 4. بر اساس قوانین بازارهای مالی و مبارزه با پولشویی و دستور مؤکد پلیس فتا در خصوص واریزهای ريالی، شماره تلفن ثابت که همکاران ما از طریق آن شماره با شما تماس خواهند گرفت و آدرس محل سکونت و تصویر سلفی شما به صورت کامل بررسی و تایید خواهد شد. پس از تکمیل فرایند احراز هویت یکبار برای همیشه احراز هویت به پایان رسیده دیگر از این بابت مصدع اوقات ارزشمند شما نخواهیم شد.
 5. متن تعهد نامه بدین شرح است:

اینجانب ——– فرزند ———– به شماره ملی —————– با مطالعه دقیق و تأیید کامل قوانین و مقررات استفاده از خدمات صرافی ارز دیجیتال” اِنی چنج “، متعهد میشوم حساب کاربری و اطلاعات پروفایل خود در صرافی ارز دیجیتال “اِنی چنج” را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار ندهم.
اینجانب ———– با امضاء ذیل این متن، مسئولیت قانونی مشکلات ناشی از رعایت نکردن قوانین و مقررات استفاده از خدمات صرافی ” اِنی چنج ” را بر عهده می گیرم.

  محل قرارگیری اصل کارت ملی
  
نام و نام خانوادگی:تاریخ:امضاء و اثر انگشت:

نمونه قابل تایید :

مراحل ورود به بازار ارز دیجیتال

با کمک صرافی ارز دیجیتال اِنی‌چنج می‌توانید به راحتی وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید.

ثبت‌نام در اِنی‌چنج

ثبت نام در اِنی‌چنج رایگان می‌باشد.

تایید هویت

پس از ثبت‌نام نیاز است تا هویت شما تایید گردد.

شارژ حساب

پس از تایید هویت، به راحتی از طریق درگاه آنلاین بانکی و بر اساس قوانین بانک مرکزی ایران، می‌توانید حساب خود را شارژ نمایید.

خرید ارز دیجیتال

پس از شارژ‌ حساب خود، می‌توانید به راحتی و با چند کلیک ارز دیجیتال خریداری فرمایید.

انتقال به کیف‌پول

پس از خرید ارز دیجیتال، در صورت تمایل می‌توانید با کمترین درصد کارمزد ممکن، ارز خود را به کیف پول خود انتقال دهید.

شرایط استفاده از خدمات

” اِنی‌چنج ” یک تالار معاملات آنلاین رمزارز، تحت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است که از گروهی متخصص از کارشناسان زبده در زمینه تجارت رمز ارزها، فناوری اطلاعات و برنامه نویسی، مدیریت مالی و سبد گردانی و پشتیبانی عملیات تشکیل شده است. ” انی چنج ” یک مجموعه کاملا خصوصی و بدون وابستگی به سایر ارگانها و سازمانها و نهادهاست.
استفاده از خدمات ” انی چنج ” در هر مرحله، اعم از ثبت نام ـ خرید ـ فروش و… به این معنی است که کاربر قوانین را کاملاً مطالعه نموده است، معانی و تفاسیر آنها را کاملا متوجه شده و به آن اشراف کامل دارد و در نهایت با پذیرش قوانین و مقررات مذکور حق و اختیار هرگونه اعتراض و ادعایی در این خصوص را از خود سلب نموده است ولو خیار غبن فاحش و افحش! در غیر اینصورت، حق استفاده از امکانات سایت را ندارد. متقاضی ثبت‌نام، قبل از تکمیل فرآیند ثبت‌نام، باید قوانین و شرایط را دقیق مطالعه کرده و موافقت خود را اعلام کند. بدیهی است در صورت هر گونه بی‌دقتی در مطالعه قوانین، تمامی عواقب به عهده کاربر خواهد بود و پلتفرم در این خصوص هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
در این پلتفرم، ساز و کار به گونه ای طراحی شده است که مبادله رمزارز (crypto currency) در بستر اینترنت بدون دخالت مدیران، عوامل و کارکنان سامانه و کاملا به صورت خودکار انجام می‌شود.

 1. مجددا تاکید می گردد ” اِنی‌چنج ” یک تالار معاملات آنلاین رمز ارز، تحت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است.
 2. اطلاعاتی که کاربر در خلال سفارش یا ثبت نام در سایت وارد کرده است کاملا محفوظ و محرمانه خواهد ماند و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد. بدیهی است در صورت ارائه حکم قضایی و یا ابلاغ کتبی پلیس فتای جمهوری اسلامی ایران به عنوان ضابط قضایی، هرنوع از اینگونه اطلاعات می بایست مرجع درخواست کننده ارائه گردد و این مهم مصداق نقض حریم خصوصی کابران نخواهد بود.
 3. بر اساس قوانین مربوط به مسئولیت مدنی افراد، سن کاربران برای انجام تبادلات مالی باید بیشتر از ۱۸ سال تمام باشد. ولی این موضوع جلوی بهره مندی نوجوانان از امکانات ” انی چنج ” را نخواهد گرفت چرا که در جای جای کشور معاملاتی توسط افراد زیر سن قانونی درحال انجام است و تا زمانی که شکایتی در این خصوص صورت نگیرد حق طبیعی افراد است که بتوانند به معاملاتی از این دست مبادرت ورزند. لیکن در صورتی که برای مدیران پلتفرم رعایت نکردن شرایط سنی، مشخص و قطعی شود و این موضوع موجبات شکایت اشخاص ثالث یا نهادهای ذیربط را فراهم آورد، حساب کاربری مذکور مسدود خواهد شد و تنها با احراز هویت فرد و قیم قانونی وی و پس از أخذ تعهدنامه محضری مبنی بر رضایت کامل طرفین، موجودی حساب به قیم قانونی فرد ثبت نام کننده تقدیم خواهد شد.
 4. بازار رمزارزها دارای مخاطرات و ریسک‌های پیش‌بینی نشده می‌باشد. اگرچه ” انی چنج ” در راستای مسئولیت اجتماعی خود راهنمایی و آموزش‌های لازم را در مقالات و ویدئوهای بخش مربوطه به کاربران خود داده است، اما کاربران باید مسئولیت ریسک‌های سرمایه‌گذاری و معامله خود را شخصا بپذیرند و هیچ ادعا و دعوی در این خصوص پذیرفته نمی‌شود.
 5. سامانه هیچ‌گونه دخالتی در انجام معاملات کاربران ندارد. بنابر این هر گونه ضرر و زیان ناشی از معاملات کاربران به عهده خودشان خواهد بود و پلتفرم در این گونه موارد مسئولیتی نخواهد داشت. بنابر این از کاربران محترم با جدیت بسیار خواهشمندیم هنگام وارد کردن اعداد و ارقام مربوط به خرید و فروش نهایت دقت را داشته باشند تا خدای ناکرده بی دقتی ها موجب متضرر شدن آنها نگردد.
 6. ” انی چنج ” تلاش دارد خدمات خود را هفت روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز ارائه دهد. ولی درصورت بروز هرگونه اختلال در ارائه خدمات که منجر به توقف فعالیت تالار خرید و فروش شود، ادامه ارائه خدمات پس از رفع اختلال میسر خواهد بود و ملاک عمل تمامی مشخصه ها و مؤلفه های محاسبه شده پیش از بروز اختلال است. در این حالت کاربر می بایست نسبت به کنترل مجدد حساب خود اقدام نماید و درصورت وجود هرگونه مغایرت درخواست بررسی بر اساس سوابق معاملاتی داشته باشد، اما نمی تواند مدعی جبران سود و زیان ناشی از توقف ارائه خدمات ” انی چنج ” در بازه زمانی وقوع وقفه و بروز اختلال باشد.
 7. حفظ و نگهداری از مشخصات کاربری به ویژه رمز عبور به عهده خود کاربر است و هر گونه در اختیار قراردادن مشخصات حساب کاربری به اشخاص ثالث (فردی غیر از شخص کاربر) جهت انجام هر گونه فعالیت در ” انی چنج ” اعم از خرید و فروش، بازار سنجی، واریز و برداشت و… ممنوع بوده و کلیه عواقب ناشی از آن اعم از و نه محدود به حقوقی و مالی و… متوجه کاربر است. بنابر ین در حفظ نام کاربری و گذرواژه و مشخصات اطلاعات حساب خود بسیار دقت فرمایید.
 8. انجام عملیات مالی شبهه دار، همچون فرار مالیاتی، کتمان درآمد، پولشویی و… در پلتفرم ” انی چنج ” ممنوع است و در صورت تشخیص آن توسط بخش امنیتی سامانه یا دریافت دستور از مرجع قضایی، حساب و تمام معامالات فرد خاطی مسدود خواهد شد و صرفاً پس از دریافت حکم از مراجع ذیصلاح و یا احراز عدم اقدام کاربر به اقدامات مذکور از سوی بخش امنیتی : انی چنج ” مجددا حساب فرد بازگشایی می گردد و انجام معاملات به حالت عادی باز خواهد گشت.
 9. هسته نرم افزاری پلتفرم معاملاتی ” انی چنج ” به گونه طراحی و نوشته شده است که قابلیت تشخیص معاملات مشکوک یا خارج از روند طبیعی قیمت بازار یا ساختارهای متداول تبادل رزمزارزها را دارد. بنابر این ” انی چنج ” مختار است در صورت بروز هرگونه موارد مشکوک و مشکلات احتمالی، معامله یا معاملات فاقد اعتبار، مشکوک یا خارج از روند طبیعی و ساختاری بازار، آن معامله را تعلیق کرده و ضمن اطلاع رسانی به طرفین معامله، نسبت به برگرداندن وجوه و رمز ارزها به شرایط قبل اقدام نماید.
 10. واردکردن صحیح اطلاعات حساب یا کیف پول دیجیتال در هنگام برداشت و واریز از سامانه صددرصد به عهده کاربر است و هرگونه اشتباه کاربر هیچ مسئولیتی را برای ” انی چنج ” دربر نخواهد داشت. وارد نمودن آدرس فاقد اعتبار یا اشتباه در کیف پول دیجیتال منجر به از دست رفتن دارایی کاربر می‌شود.
 11. طرفین یک معامله نمی تواند یک شخص واحد باشد. بدین معنی که اگر فردی درخواست فروش داده است نمی‌تواند خریدار رمزارز عرضه شده خود جهت فروش در ” انی چنج ” باشد. همچنین اگر فردی درخواست خرید رمز ارز داده باشد نمی‌تواند خود نیز فروشنده رمزارز مذکور به درخواست خرید خود باشد.
 12. واریز و برداشت ریالی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران انجام خواهد شد و منطبق با دسترسی‌ها و محدودیت‌های مشخص شده از طریق بانک مرکزی است. همچنین واریزو برداشت رمزارزها بر اساس مقررات شبکه های مربوط به هریک بوده و کارمزدها و شیوه نامه های تبادل در آن شبکه ها می بایست توسط کابران به صورت صحیح و کامل رعایت و اجرا شود. تراکنش هایی که توسط ” انی چنج ” پس از آغاز پروسه سفارشات انجام می شود غیر قابل توقف و بازگشت هستند و بر اساس قوانین و ترافیک شبکه همان ارز دیجیتال، در مدت زمان مربوطه کامل خواهند شد.
 13. قبل از واریز و برداشت باید تمام مراحل امنیتی از جمله تکمیل پروفایل انجام شود. بدیهی است برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و سیانت بیشتر از دارایی های شما که نزد ” انی چنج ” به امانت است، مراحل امنیتی برداشت از حسابهای کاربری بسیار سخت تر از واریز به حساب کاربری باشد.
 14. بر اساس قوانین حقوقی و همچنین مقررات پولی و بانکی کشور هر پرداخت و یا دریافتی که به ناحق انجام شده باشد، یا اشتباهی به کیف پول کاربران واریز یا برداشت شود، در هر زمان ” انی چنج ” مختار و مجاز است بودن رعایت هیچگونه تشریفات حقوقی، اجازه، اطلاع کتبی و یا شفاهی نسبت به رفع اشتباه و جابجایی مبالغ از حساب اقدام نماید.
 15. ” انی چنج ” با رعایت تمام پروتکل‌های امن چند لایه در برابر تهدیدهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، نگهداری دارایی رمزارزی کاربران خود را بصورت آفلاین ، در قالب کیف پولهای سخت افزاری و خارج از سامانه انجام می دهد و همچنین با استفاده از تکنولوژی میزبانی ابری و سیستم مدیریت اعتبار سنجی مرحله‌بندی شده، امنیت خدمات سرویس‌های خود را تضمین می‌نماید. همچنین این سامانه برای حفظ اطلاعات کاربران خود، مراحل شدید و خودکار امنیتی را اجرا می‌کند و حفظ اطلاعات کاربر را سرلوحه کار خود قرار داده و خواهد داد.
 16. کاربر با تأیید قوانین و شرایط استفاده، اعلام می‌کند که با طبیعت بازارهای معاملاتی و احتمالات سود وزیان مطرح در آن و حتی از مشکلات موجود در بازار معاملات آگاهی دارد و مسئولیت و ریسک تمام اتفاقات و مشکلات احتمالی گذشته، حال و آینده فعالیتهای مربوط به خود در بازار رمزارزها را به عهده می‌گیرد.
 17. ” انی چنج ” هیچ‌گونه دخل و تصرفی در کشف قیمت، قیمت‌گذاری و روند بازار نداشته و نخواهد داشت. این سامانه صرفاً بستری امن و شفاف برای طرفین معامله را فراهم می‌کند و سود پلتفرم معاملاتی تنها از طریق دریافت کارمزدهای مشخص، تامین می‌شود.
 18. کارمزد خدمات ارائه شده در ” انی چنج ” تنها همان ضرایب و مبالغی است که در صفحه مربوط به کارمزدها توضیح داده شده است و هیچ مبلغی اضافه بر آن توسط ” انی چنج ” از کابران محترم دریافت نخواهد شد. البته پر واضح است که سایر کارمزدهای احتمالی از قبیل کارمزد شبکه انتقال رمزارزها و شبکه بانکی بر عهده ی کاربر خواهد بود و ” انی چنج ” راجع به این گونه هزینه ها مسئولیتی ندارد.
 19. هر گونه پیامد احتمالی مالیاتی ناشی از تراکنش ها و معاملات کاربران در تالار معاملات ” انی چنج ” به عهده ی خود آنان خواهد بود و ” انی چنج ” هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.
 20. درخواست برداشت ریال از حساب کاربری در سریع‌ترین زمان ممکن پس از ثبت، بررسی خواهد شد. زمان واریز پول به حساب کاربران بر اساس محدودیت‌های انتقال وجه بین بانکی، متفاوت و تابعی از زمان طی شدن چرخه های بانکی و مبلغ جا به جایی خواهد بود.
 21. در صورت تعلیق حساب کاربری به هر دلیل، کاربر متعهد و موظف به همکاری کامل جهت رفع تعلیق و بازگشایی مجدد حساب کاربری خود خواهد بود. بدیهی است در صورت عدم همکاری کابر در ارائه مدارک و مستندات مورد نیاز برای رفع تعلیق حساب کاربری، هیچ مسئولیتی بجز حفظ دارایی ریالی و رمز ارز کاربر بر عهده ” انی چنج ” نخواهد بود.
 22. درصورت وقوع وقایع قهریه یا شرایط فورس ماژور، تا زمان عادی شدن شرایط تعهدی متوجه ” انی چنج ” نخواهد بود.
 23. درصورتی که در هر لحظه از زمان آغاز فعالیت کاربر مشخص گردد که کاربر در ارائه اطلاعات کوتاهی کرده یا اطلاعات نادرست ارائه داده است و یا مشغول اقداماتی است که باعث ایجاد اختلال در سامانه ” انی چنج ” شود، ” انی چنج ” مختار است دسترسی کاربر به کلیه خدمات سامانه از جمله دارایی خود کاربر در سامانه را تازمان تعیین تکلیف نهایی مسدود نماید.
 24. در صورت هرگونه سوء استفاده از کد ریفرال ، ” انی چنج ” در فعالیت‌های خلاف قانون، تمامی مسئولیت آن به عهده کاربر بوده و این سامانه هیچ گونه مسئولیتی در قبال هرگونه سوء استفاده از سیستم معرفی خود به هر نحو ندارد. همچنین حق باطل کردن کد معرف و بستن حساب در صورت مشاهده هرگونه سوء استفاده بدون نیاز به دستور قضایی برای ” انی چنج ” محفوظ خواهد بود.
 25. در حال حاضر در خصوص رمزارزها، قوانین روشن و مدونی در کشور تدوین نشده است، اما وجدان، عقل، انصاف و عرف همواره بیدارو فعال و جاری و ساری هستند. بنابر این در صورت بروز هرگونه اختلاف بین ” انی چنج ” و کاربران، موارد ابتدا از طریق مذاکره حل و فصل می گردد. در غیر اینصورت در وحله اول با مراجعه به داور مرضی الطرفین و در صورت عدم حصول توافق با مراجعه به مراجع قضایی حل و فصل خواهد شد.
 26. صفحه مربوط به قوانین و مقررات مرتب و مکرر درحال به روز شدن است. موضوعات دیگری که در این قوانین و مقررات نیامده، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و یا سیاست‌ها و قوانین اعلامی ” انی چنج ” خواهد بود که در همین صفحه به اطلاع کاربران خواهد رسید. لذا اکیدا توصیه می کنیم هر از چند گاهی به این قسمت از سامانه مراجعه مجدد داشته باشید.

کارمزدها

هدف ما ایجاد بستری شفاف برای معاملات شماست. به همین منظور تمامی هزینه‌ها و کارمزدهای بستر اِنی‌چنج را به صورت شفاف و دقیق به اطلاع کاربران می‌رسانیم. ثبت‌نام و استفاده از سامانه‌ی اِنی‌چنج کاملا رایگان می‌باشد و تنها طبق توضیحات مندرج در این صفحه، از برخی معاملات و اعمال مالی انجام شده در سامانه هزینه‌ی کمی به عنوان کارمزد کسر می‌شود.

کارمزد از هر دو طرف معامله گرفته می‌شود.

کارمزد به صورت درصد از حجم دارایی درخواستی محاسبه می‌شود. به طور مثال اگر به عنوان فروشنده، بخواهید در برابر بیت‌کوین، ریال دریافت کنید کارمزد به صورت درصد از ریال دریافت می‌شود، و بالعکس اگر به عنوان خریدار بخواهید با ریال خود بیت‌کوین خریداری نمایید، کارمزد به صورت درصد از بیت‌کوین دریافت خواهد شد.

در هنگام ثبت معاملات از طریق سامانه‌ی انی چنج، مبلغ دقیق کارمزد برای آن معامله برای شما نمایش داده خواهد شد.

بسته به حجم معاملات کاربر، کارمزد معاملات طبق جدول زیر محاسبه می گردد:

رمز ارزهاشبکهکارمزد اِنی‌چنج
تتر USDTBEP2BEP20 (BSC)ERC20OMNITRC200.02 درصد
بیت‌کوین BTCBEP2BEP20 (BSC)‌BTCBTC (SegWit)0.02 درصد
اتریوم ETHBEP2BEP20 (BSC)ERC200.02 درصد
لایت‌کوین LTCBEP2BEP20 (BSC)LTC0.02 درصد
ترون TRXBEP2ERC20TRC200.02 درصد
دوج‌کوین DOGEBEP20 (BSC)Dogecoin0.02 درصد
بیت‌کوین کش BCHBCHBEP2BEP20 (BSC)ERC200.02 درصد
استلار XLMStellar Lumens0.02 درصد
ریپل XRPXRPBEP2BEP20 (BSC)0.02 درصد
اتم ATOMBEP2BEP20 (BSC)ATOM0.02 درصد
ایاس EOSBEP2BEP20 (BSC)EOS0.02 درصد
پولکات DOTDOTBEP2BEP20 (BSC)ERC200.02 درصد
کاردانو ADACardanoBEP2BEP20 (BSC)0.02 درصد
بایننس‌کوین BNBBEP2BEP20 (BSC)ERC200.02 درصد
دش DASHDASH0.02 درصد
چین‌لینک LINKBEP2BEP20 (BSC)ERC200.02 درصد
نئو NEONEO0.02 درصد
مونرو XMRMonero0.02 درصد
الگو ALGOAlgorand0.02 درصد
زی کش ZECBEP2BEP20 (BSC)Zcash0.02 درصد
آوه AAVEBEP2BEP20 (BSC)ERC200.02 درصد
الروند EGLDBEP20 (BSC)EGLD0.02 درصد
بیت‌تورنت BTTBEP20 (BSC)TRC200.02 درصد
تزوس XTZBEP2BEP20 (BSC)Tezos0.02 درصد
وی‌چین VETVeChain0.02 درصد
کوانتوم QTUMQTUM0.02 درصد
بند BANDBEP2BEP20 (BSC)ERC20BAND0.02 درصد
بت BATBEP2BEP20 (BSC)ERC200.02 درصد
اومیسه‌گو OMGOMG Network0.02 درصد

باتوجه به سیکل های تسویه پایا در کشور بنابر ابلاغیه بانک مرکزی، زمانهای تسویه ریالی اِنی‌چنج به شرح زیر است:

درخواست های برداشت ریال صرفاً در روزهای کاری پردازش میشوند و در روزهای تعطیل بدلیل از سرویس خارج بودن شبکه های ساتنا و پایا امکان تسویه به جز در موارد خاص وجود ندارد.

درخواست های ثبت شده تا ساعت 12:30، در سیکل 13:45 توسط بانک مرکزی پردازش و معمولا با نیم تا یک ساعت تاخیر به حساب کاربران واریز خواهد شد.

درخواست های ثبت شده بعد از ساعت 12:30 تا ساعت 22، در روز کاری بعد در ساعت 4 الی 7 صبح به حساب کاربران محترم واریز خواهد شد.

درخواستهای ثبت شده بعد از ساعت 22 تا 9 صبح، در ساعت 10:45 دقیقه صبح توسط بانک مرکزی پردازش و معمولا با نیم تا یک ساعت تاخیر به حساب کاربران محترم واریز خواهد شد.

در نظر داشته باشید زمان پردازش سیکل پایا از سوی بانک مرکزی با زمان واریز به حساب شما متفاوت خواهد بود و معمولا با تاخیر 30 تا 45 دقیقه به حساب مقصد واریز میشود.

تسویه به مقصد بانک آینده به شرح زیر است:

تسویه به مقصد بانک آینده در روزهای کاری از ساعت 9 تا 21، هر یک ساعت یکبار انجام خواهد گردید.

در صورتی که درخواست تا قبل از دقیقه 45 هر ساعت ثبت گردد، تسویه برای همان ساعت خواهد بود و در غیر این صورت به ساعت بعدی منتقل خواهد شد.

درخواست های تسویه بانک آینده در ساعات 21 تا 22، برای ساعت 23 تسویه خواهد شد.

درخواست های ثبت شده پس از ساعت 22، در اولین سیکل روز بعد انجام می گردد.

تسویه به مقصد بانک آینده در روزهای تعطیل نیز هر سه ساعت یکبار انجام خواهد شد.

نحوه درآمدزایی

بازاریابی ارجاعی یا ریفرال مارکتینگ چیست، با چه هدفی و چگونه عمل می کند؟

بازاریابی ارجاعی چیست؟

بازاریابی ارجاعی یا همان بازاریابی دهان به دهان، آشنایی با برند و سرویس و محصول به دلیل پیشنهاد دیگران است.

این تاکتیک در دیجیتال مارکتینگ امروزه به دلیل افرایش فروش، کاهش هزینه و موارد مشابه دیگر توانسته است یکی از روش‌های موثر در بازاریابی باشد. امروزه اغلب افراد به توصیه‌ها و پیشنهادات افراد مشهور، دوستان و نزدیکان قابل اعتماد خود بسیار توجه دارند و به طور معمول ازفروشگاه‌هایی که این افراد معرفی می‌کنند خرید خود را انجام می دهند و دلیل آن اطمینان بیشتر کاربران به پیام‌های دوستان وآشنایان به نسبت پیام‌های تبلیغاتی از خود کسب و کارها است، بنابراین تا به اینجا متوجه شدید که این روش از بازاریابی چقدر موثر است.

اگر بخواهیم مهمترین دلایل اهمیت و تاثیرگذاری بازاریابی ارجاعی را مورد بررسی قرار دهیم می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

هدفگیری مخاطبین

در روش بازاریابی ریفرال، مخاطبان به صورت دقیق هدفگیری می‌شوند بدین معنی که مشتریان و خریداران شما به صورت دقیق و کاملی دوستان و اطرافیان خود را می‌شناسند و به راحتی می‌توانند پیام تبلیغاتی شما را بر اساس نیاز به آنها انتقال دهند بنابراین شما با استفاده از این روش از بازاریابی و انتخاب پیام تبلیغاتی مناسب، به راحتی میتوانید با استفاده از مشتریان خود، ارزش و تمایز برند خود را به گوش کاربران جدید برسانید.

اعتماد

یکی از مهمترین ارکان اصلی بازاریابی ارجاعی یا همان دهان به دهان، اصل اعتماد است. شما وقتی به کسی اعتماد نداشته باشید نه تنها حرفهایش برای شما باورپذیر نیست بلکه برای خرید هم به آن شخص اعتمادی نخواهید داشت. برای مثال شما زمانی که فیلم استفاده از محصولی توسط دوستانتان را تماشا می‌کنید، میل به خرید آن محصول را بدون هیچ گونه پرسشی پیدا می‌کنید زیرا او برای شما فرد قابل اعتمادی است و سرویس و محصول از نظر شما امتحانش را پس داده است.

افراد قابل اعتماد فقط محدود به دوستان و خانواد نیستند، بلکه هر منبعی که فرد به آن‌ها اعتماد دارد می‌تواند به ما کمک کند که برای مثال می توان به مواردی مانند منتشرکنندگان اخبار، افراد تأثیرگذار مانندبلاگرها، اینفلوئنسرهای شبکه‌های اجتماعی و مشتریان قبلی اشاره کرد.

چه زمانی باید از ریفرال مارکتینگ استفاده کرد؟

هر شرکت با توجه به اهداف بلند مدت مجموعه خود میتواند از  Referral Marketing استفاده کند، بطور مثال بسیاری از شرکت‌ها با هدف افزایش آگاهی از برند برای دعوت دوستان قرعه‌کشی و جایزه در نظر میگیرند. برای مثال بسیاری از مجموعه‌ها با هدف جذب لید و بانک اطلاعاتی، با ارسال ایمیل دعوت نامه برای دوستان توسط شما، تخفیف ویژه در نظر می‌گیرند و یا سرویسهاس تاکسی اینترنتی با هدف افزایش سفارشات برای دعوت دوستان به استفاده از خدمات خود، سفر رایگان برای شما درنظر می‌گرفتند.

آیا ریفرال مارکتینگ همان نتورک مارکتینگ است؟

نتورک مارکتینگ یکی از روش های فروش است که هر شرکتی می تواند از آن برای فروش محصولاتش استفاده کند اما در ایران، این ابزار فروش به کسب و کار تبدیل شده است.

نتورک مارکتینگ، کاری عملیاتی است و با بازاریابی سر و کار ندارد اما مارکتینگ یا بازاریابی، کاری علمی است و پیش از مرحله فروش انجام می شود. در واقع مشتری اصلی شرکت نتورک مارکتینگ، خود شما هستید و مسئولیت فروش رفتن یا نرفتن کالاهایی که خریده اید، با خودتان است. در صورتی که در ریفرال مارکتینگ شما حتی بدون خرید و فروش در سامانه ” انی چنج ” و صرفاً با معرفی سامانه به کسانی که به عملکرد شما اطمینان دارند می توانید کسب درآمد کنید.

از قدیم گفته اند کیفیت اتفاقی نیست!

مجموعه ” انی چنج “، با مطالعه بازار ، بررسی سامانه های مشابه بین المللی و تأمین نیازهای اولیه در مقیاسی بسیار فراتر از پیش بینی های انجام شده در طرح اقتصادی، به گونه ای پای در بازار تبادل رمز ارزها گذاشت که از کیفیت بالای خدمات ارائه شده به کاربران اطمینان کامل دارد. به همین دلیل قسمتی از بازاریابی خود را بر مبنای معرفی دهان به دهان توسط کاربران خود پایه ریزی کرده است.

حال که تمامی بسترهای مناسب برای معرفی دهان به دهان و به عبارت بهتر ریفرال مارکتینگ سامانه ” انی چنج ” مهیاست چرا از این فعالیت ارزشمند کاربران تقدیر نشود؟!

در پاسخ به این پرسش طرح ریفرال بر اساس جدول زیر و برای بهره مندی هرچه بیشتر کاربران از مواهب آن، معرفی و تقدیم می گردد:

تعداد نفرات معرفی شده1 تا 29 نفر30 تا 59 نفر60 تا 119 نفر120 تا 249 نفر250 نفر و بیشتر
درصد ریفرال از کارمزد فعالیت افراد معرفی شده30 %40 %50 %60 %70 %

روش کار بدینگونه است که پس از ثبت نام در سامانه و ورود به پروفایل کاربری، در قسمت ریفرال یک لینک، یک تصویر QRکد یکتا و یک کد چند رقمی یکتا در اختیار شما قراردارد که با ارسال آن به دوستان خود می توانید سامانه ” انی چنج ” را به آنها معرفی نمایید و تمام!

بله به همین سادگی پس از اینکه فرد معرفی شده در سامانه ثبت نام کرد، شما می توانید با مراجعه به قسمت ریفرال از این موضوع اطلاع پیدا کنید و از اینجا به بعد از تمامی کارمزدهایی که بابت مبادلات این افراد در سامانه ” انی چنج ” از آنها دریافت می گردد، درصدی به شما اختصاص می یابد.

توجه داشته باشید که درصدهای ریفرال همگی بر روی همان رمزارزی اعمال می شود که فرد معرفی شده نسبت به هرید یا فروش آن اقدام کرده است و نه الزاماً ریال یا تتر یا هر رمز ارز مرجع دیگر.

پس فرصت را از دست ندهید!

سطح کاربری در صرافی انی اکسچینج

دسته بندی سطوح کاربری به همراه مشخصات و امتیازات
در ” انی چنج ” بر اساس میزان فعالیت کابران و حجم مبادلاتی که در تالار انجام می دهند، سطوح کاربری به شرح زیر مشخص شده است:

 1. سطح کاربری یک : کلیه کاربران محترم از بدو ثبت نام و تکمیل مراحل احراز هویت، در سطح کاربری یک قرار می گیرند تا زمانی که میزان خرید یا فروش آنها (نه مجموع هردو) به مبلغ 50میلیون تومان برسد.
  در این سطح کاربری میزان کارمزد در بالاترین درصد مجاز و مصوب از سوی هیئت مدیره ” انی چنج ” قراردارد که معادل 0.28 % می باشد.
  کاربران سطح یک تنها مجاز به برداشت تا سقف 25 میلیون تومان در روز می باشند.
 2. سطح کاربری دو : کاربرانی که میزان خرید یا فروش آنها در سامانه تبادلات رمز ارز ” انی چنج ” به مبلغ 100میلیون تومان برسد وارد سطح کاربری سه می شوند.
  در این سطح کاربری میزان کارمزد معادل 0.26 % می باشد.
 3. کاربران سطح سه میتوانند تا سقف 50 میلیون تومان در روز از حساب کاربری خود برداشت ریالی داشته باشند.
 4. سطح کاربری سه : کاربرانی که میزان خرید یا فروش آنها در سامانه تبادلات رمز ارز ” انی چنج ” به مبلغ 200میلیون تومان برسد وارد سطح کاربری سه می شوند.
  در این سطح کاربری میزان کارمزد معادل 0.24 % می باشد.
  کاربران سطح سه میتوانند تا سقف 100 میلیون تومان در روز از حساب کاربری خود برداشت ریالی داشته باشند.
 5. سطح کاربری طلایی: کاربرانی که میزان خرید یا فروش آنها در سامانه تبادلات رمز ارز ” انی چنج ” به مبلغ 400میلیون تومان برسد وارد سطح کاربری طلایی می شوند.
  در این سطح کاربری میزان کارمزد معادل 0.22 % می باشد.
  کاربران سطح طلایی ، مشروط به تایید آدرس معرفی شده در پنل کاربری و معرفی حداقل 2 حساب بانکی تایید شده، می توانند تا سقف 200 میلیون تومان در روز برداشت ریالی از حساب کاربری خود داشته باشند.
 6. سطح کاربری VIP: کاربرانی که میزان خرید یا فروش آنها در سامانه تبادلات رمز ارز ” انی چنج ” به مبلغ 800میلیون تومان برسد وارد سطح کاربری الماس می شوند.
  در این سطح کاربری میزان کارمزد معادل 0.20 % می باشد.
  کاربران سطح VIP ، می بایست پس از اینکه از نظر مبلغ خرید یا فروش به حداقل لازم رسیدند، نسبت به ارائه درخواست کتبی و پذیرش خطرات احتمالی برداشت نامحدود ریالی از حساب کاربری اقدام نمایند. مشروط به تایید آدرس معرفی شده در پنل کاربری و معرفی حداقل 4 حساب بانکی تایید شده، می توانند به صورت نامحدود روزانه برداشت ریالی از حساب کاربری خود داشته باشند.
سطح کاربریشرایط دستیابیدرصد کارمزدسقف برداشت ریالی روزانه
یکمجموع خرید یا فروش در تالار مبادلات به میزان حداقل 50 میلیون تومان0.28 %25 میلیون تومان
دومجموع خرید یا فروش در تالار مبادلات به میزان حداقل 100 میلیون تومان0.26 %50 میلیون تومان
سهمجموع خرید یا فروش در تالار مبادلات به میزان حداقل 200 میلیون تومان0.24 %100 میلیون تومان
طلاییمجموع خرید یا فروش در تالار مبادلات به میزان حداقل 400 میلیون تومانتایید آدرس معرفی شده در پنل کاربریمعرفی حداقل 2 حساب بانکی تایید شده0.22 %200 میلیون تومان
VIPمجموع خرید یا فروش در تالار مبادلات به میزان حداقل 800 میلیون تومانارائه درخواست کتبی و پذیرش مسئولیت خطرهای احتمالی برداشت نامحدود از حساب کاربریتایید آدرس معرفی شده در پنل کاربریمعرفی حداقل 4 حساب بانکی تایید شده0.20 %نامحدود

نحوه عملکرد صرافی انی اکسچینج

صرافی ارز دیجیتال ” اِنی‌چنج ” تالار تبادل دارایی های اعضا در قالب رمز ارزها به ریال و تتر و به یکدیگر است. در این تالار مشترکین نسبت به عرضه رمزارزهای خود برای فروش با قیمت پیشنهادی خود اقدام می نمایند و خریداران نیز از لیست فروش انتخاب نموده و خرید خود را انجام می دهند.

حالا اگر یک مشترک رمز ارز خاصی را برای خرید درخواست کند که هیچ فروشنده ای برای آن وجود نداشته باشد، چه اتفاقی می افتد؟ در این حالت اگر درخواست مطرح شده در قسمت خرید عادی باشد، تا زمانی که فروشنده ای برای آن پیدا شود، در صف انتظار باقی خواهد ماند تا تکمیل شود. حال اگر خریدار برای خرید خود عجله داشته باشد، می بایست در قسمت خرید فوری درخواست خود را مطرح نماید.

در این حالت ، هوش مصنوعی به کار رفته در هسته پلتفرم صرافی ارز دیجیتال ” اِنی‌چنج ” دست به کار شده و به صورت کاملا خودکار و از طریق درگاه تحت وب، به سایر صرافی های معتبر بین المللی و درگاه های خرید آنلاین رمزارز بوسیله مسترکارت و ویزا کارت و PayPal، همچون Binance، Coinbase ، CoinMama، Cex.io، CoinSquare، StormGain و … اقدام به تأمین ارز مورد نیاز مشترک می نماید. در این فرآیند ابتدا اعتبار ریالی مشترک را به تتر معادل سازی می کند و پس از آن شروع به بررسی قیمتهای ارائه شده در صرافی های جهانی برای پیدا کردن بهترین قیمت ارائه شده برای رمز ارز مورد درخواست می نماید و پس از یافتن آن، از اندوخته تتر خود به صورت کاملا خودکار نسبت به خرید از صرافی مذکور اقدام نموده و رمز ارز مورد نظر را به کیف پول سرد صرافی منتقل می کند.

با توجه به اینکه به دلیل تحریمهای ظالمانه بین المللی بر علیه ایرانیان در سراسر دنیا، تبادلات مالی با ایرانیان ممنوع است و حتی حسابهایی که از ipهای ایرانی در صرافی هی بین المللی ورود کرده اند، قفل و غیر قابل دسترس می شوند، ما در هسته مدیریت و پشتیبانی عملیات پلتفرم ” انی چنج ” برای اینکه بتوانیم نیازهای هموطنانمان را به ارزهای دیجیتال برآورده کنیم و محلی امن برای تبادلات آنها فراهم بیاوریم، با حسابهای کاربری تایید شده توسط دفاتر ” انی چنج ” در دبی، هرات و استانبول نسبت به انجام تبادلات اقدام می نمائیم و با این روش از اعتماد و دارایی هایی که نزد ما به امانت گذاشته شده است، پاسداری می کنیم.

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *